Raptor Yanmar AF24

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Raptor
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2022, 11:38

Raptor Yanmar AF24

Post autor: Raptor » 04 kwie 2023, 20:10

Witam wszystkich forumowiczów
Nazywam się Grzesiek - mieszkam w kujawsko-pomorskiem koło Świecia. W zeszłym roku kończąc budowę kupiłem Yanmarka aby ogarnąć teren (mam 1,5Ha) - na razie mam za sobą ok 30% roboty tj kładę siatkę a na to świeżą ziemię aby było porządnie i bez kretów czy nornic. Do Yanmara mam glebogryzarkę i mego pomocny TUR którego używam też jako widłak - bo za grosze wewnątrz ładowacza wspawałem klamry blokujące dwa ceowniki. Mam też staw wokół którego ułożyłem kamienie - wszystko z bib bagów Yanmarkiem.

ODPOWIEDZ