robert_z Yanmar FX 285

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
robert_z
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2022, 22:25

robert_z Yanmar FX 285

Post autor: robert_z » 22 mar 2023, 19:40

Witam wszystkich. Jestem szczesliwym posiadaczem Yanmara FX 285. Oczywiscie przegladanie forum bardzo pomoglo mi w dokonaniu decyzji jaki traktor powinienem kupic. Dlatego bardzo sie ciesze, ze forum zostalo reaktywowane.

W zestawie jest orginalny TUR wraz z lyzka. Traktorek pracuje w stadninie, wiec glowny zakres prac to przewozenie balotow, koszenie, itd. Z tego powodu musialem dorobic widly na przod. Potem zmienilem koncowki w TUZie z kat 1 na kat 2, wiec teraz mozna juz podlaczac wszystkie maszyny od ciapka, ktory otrzymal teraz zadania transportowe. Traktorek nie ma lekko, bo teren pagorkowaty, a jak popada to jeszcze blotnisty. Jednak bije ciapka na glowe szczegolnie w ergonomii. Doczekal sie juz skrzyni transportowej, teraz czeka na rame ROPS no i planuje troche poszerzyc go na tylnej osi co by sobie lepiej radzil na stromiznach.

Ponizej traktorek w calej okazalosci :)

https://drive.google.com/file/d/1Ei_Lz0 ... sp=sharing



Pozdrawiam wszystkich!

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: robert_z Yanmar FX 285

Post autor: marekspectra » 23 mar 2023, 20:05

Tak, doskonały wybór do tego typu zadań. Bedziesz zadowolony :)


Drogi Panie, a co to za fotka? przyznaje ze trochę mnie zżera zazdrość. Krucze. czym to robiłeś? i co to za google drive? Zajmujesz sie fotografią?
Jeśli kiedykolwiek robilibyśmy forumowy kalendarz to ta fotka ma na nim miejsce na 100% (Skadrowałbym ja tylko troche :) )
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

robert_z
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2022, 22:25

Re: robert_z Yanmar FX 285

Post autor: robert_z » 31 mar 2023, 14:59

Hej. Dziękuje :) Fotka zrobiona została starym iPhone 8. Udało się złapać dobre światło, wiec fajnie wyszło.

Jeśli chodzi o Google drive to dysk w chmurze od Google. Jest częścią gmaila, wiec jest to wygodne można od razu z maila udostępnić.

ODPOWIEDZ