Zakup pierwszego traktorka dla zupełnie zielonego

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Zakup pierwszego traktorka dla zupełnie zielonego

Post autor: Luzak » 23 kwie 2022, 16:34

TTO pisze: 23 kwie 2022, 12:29 W sumie nawet na to nie zwróciłem uwagi najważniejsze ze ma być sprawny :)
Chodzi o uczciwość sprzedającego. Każdy element jest ważny aby ocenić czy oferta jest naciągana czy nie.

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zakup pierwszego traktorka dla zupełnie zielonego

Post autor: TooSlow » 23 kwie 2022, 20:23

Brałbym Shibaurę. W cenie niech dorzucą tylne zawiesie i śmigasz. Reszta to już zmęczone życiem maszyny. A Shibaura z traktor.com.pl, więc jakąś gwarancję na to dadzą.

TTO
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2022, 17:51

Re: Zakup pierwszego traktorka dla zupełnie zielonego

Post autor: TTO » 24 kwie 2022, 17:05

Chodzi o uczciwość sprzedającego. Każdy element jest ważny aby ocenić czy oferta jest naciągana czy nie.
[/quote]

Zgadzam się i w sumie to tez czytają opis jest firma która się zajmuje handlem takim sprzętem wiec nie powinni tak prostych błędów popełniać.
W tym tygodniu muszę ostatecznie wybrać bo zbliża się długi weekend mam urlop wiec by było co robić na działce ;)
Mam jeszcze takie pytanie czy te kosiarki mulczującą są malowane osiowa za traktorkiem czy jest jakaś możliwość przesunięcia ich bardziej w jedna stronę. Np przy koszeniu trawy w drzewach lub pożyczkach żeby nie trzeba było do samego pieńka dojeżdżać

Bradomsko
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2022, 16:40

Re: Zakup pierwszego traktorka dla zupełnie zielonego

Post autor: Bradomsko » 24 kwie 2022, 19:02

Są kosiarki z przesuwem ręcznym , hydraulicznym, są wysięgnikowe tylno boczne, zwykłe tylne, kwestia ceny

TTO
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2022, 17:51

Re: Zakup pierwszego traktorka dla zupełnie zielonego

Post autor: TTO » 05 maja 2022, 21:29

https://www.olx.pl/d/oferta/iseki-landh ... OgHF8.html
Wiecie może jakie są opinie na temat takiego traktorka? Czy w razie czego jest dostępność części czy trzeba kombinować ?

TTO
Posty: 9
Rejestracja: 13 kwie 2022, 17:51

Re: Zakup pierwszego traktorka dla zupełnie zielonego

Post autor: TTO » 24 maja 2022, 19:44

Ok udało się zakupić i padło na ISEKI Landhope 220. A teraz pora na kompletowanie osprzętu :), jestem w trakcie zamawiania kosiarki pielęgnacyjnej tylko zapomniałem zmierzyć szerokość dolnego zaczepu jaki był przy glebogryzarce a muszę podać wykonawcy. Niestety sprzęt na działce i dopiero w niedziele będę a może ktoś z was wie jaka jest ta odległość to będę bardzo wdzięczny.

ODPOWIEDZ