Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Michał - Yanmar235 FX Super Forte

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
MisiekYanmar
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2020, 11:00

Michał - Yanmar235 FX Super Forte

Post autor: MisiekYanmar » 14 wrz 2023, 22:53

Dzień dobry,
nazywam się Michał od dłuższego czasu posiadam ciągnik Yanmar FX 235 SF, używam go głównie z przyczepką do transportu różnych rzeczy, czasami zdarzy się jakaś praca z pługiem i glebogryzarką, w planach mam rozbudowę hydrauliki oparta o rozdzielacz 3 sekcyjny 40-litrowy (1 sekcja pływająca) , aby móc podpiąć do niego pług śnieżny i zamiatarkę, obecnie staram się zrozumieć działanie hydrauliki,(mam problem z elektrycznym rozdzielaczem który steruje siłownikiem od UFO, cały czas jest pod obciążeniem i nie zmienia położenia) liczę że będę mógł liczyć na małą pomoc z Państwa strony, :)
Obrazek
dwa pozostałe zdjęcia bo nie mogę ich zamieścić inaczej
https://photos.app.goo.gl/2trVRwsKzUuNVzA26
https://photos.app.goo.gl/RPHKD7hAuVUn1sbn7

ODPOWIEDZ