Tomek HINOMOTO C174

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
cybek
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2023, 19:57

Tomek HINOMOTO C174

Post autor: cybek » 23 maja 2023, 15:35

Czołem Panowie,

Na wstępie chciałbym pozdrowić wszystkich posiadaczy małych traktorów. Miesiąc temu nabyłem , swój pierwszy mały traktor , jakim jest HINOMOTO 174 obecnie dopieszczam jego stan wizualny oraz przeprowadzam podstawowy serwis techniczny. Z góry dziękuje za wszelką pomoc którą z pewnością będę potrzebował oraz wyrozumiałość (totalny laik w temacie). Traktor wstępie kupiłem aby użytkować go wraz z kosiarką bijakową (jestem na etapie zakupu) ale z pewnością do innych zadań też się przyda. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich Tomek / Jaworzno / Śląsk.

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 687
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Tomek HINOMOTO C174

Post autor: wojtis1990 » 25 maja 2023, 05:53

Witamy i pozdrawiamy. Też na dniach kupiłem kosiarkę bijakową. Pochwal się zdjęciami.

ODPOWIEDZ