Glebogryzarka separacyjna - zakup

Adrian
Posty: 45
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:10

Re: Glebogryzarka separacyjna - zakup

Post autor: Adrian » 20 lip 2020, 17:10

Bradomsko pisze: 16 lip 2020, 10:45 Panowie ja ostatnio zakupiłem bronę aktywną i powiem że też fajny efekt zostawia, minus to że kamieni nie zakopuje ale przy trawnikach i tak trzeba po maszynie grabić więc moim zdaniem też dobra alternatywa, no i brona nie napusza ziemi tak bardzo jak glebka
Gdzie kupiłeś? Dużo już nią pracowałeś? Jak zuzycie? Też się zastanawiam nad broną aktywną właśnie po to żeby tak mocno nie spulchniała ziemi. Masz jakieś filmy z pracy?

Bradomsko

Re: Glebogryzarka separacyjna - zakup

Post autor: Bradomsko » 20 lip 2020, 18:27

Jeszcze nie miałem zbytnio czasu i okazji popracować broną tylko kawałek na podwórku 20m długości ale efekt fajny , moim zdaniem lepiej niż gleba, bo ja po maszynach i tak grabię ręcznie.niedługo postaram się nakręcić jakiś filmik i wrzucić na forum.
A kupiłem w Radomsku w japan traku od razu poskładali na miejscu i zalali olejami.
Są jeszcze w traktomixie z tego co pamiętam.

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Glebogryzarka separacyjna - zakup

Post autor: TooSlow » 21 lip 2020, 01:15

Brona aktywna wyrzuca wszystkie kamienie? Pytam, bo na działce mam pozostałości po starym domu. Myślałem, że separacyjna jest od tego, ale nie - już połówka cegły blokowała separacyjną i tylko się człowiek denerwował.

Może ta brona aktywna byłaby lepsza? Jeśli sprzedałbym separacyjną, to akurat może na bronę by było (?) Akurat mi zależy żeby kamienie i cały syf wywalić na górę i potem to normalnie wyzbierać czy tam zgrabić. Dużo pracy przede mną, bo to 2000 metrów, a ktoś się koparką bawił i stary dom rozniósł po całej działce. Co ciekawe, fundamenty wapienne zostawił jakieś 0,5 metra pod ziemią.. Szkoda gadać.

Bradomsko

Re: Glebogryzarka separacyjna - zakup

Post autor: Bradomsko » 21 lip 2020, 05:35

Brona wyciąga kamienie na wierzch tak jak napisałeś ja za swoją prawie 7 dałem, 130 szerokość, są jeszcze 170 i chyba 200 ale tu już musi być zapas mocy

Awatar użytkownika
Mandrol
Posty: 358
Rejestracja: 09 paź 2016, 03:06
Lokalizacja: Czernica
Kontakt:

Re: Glebogryzarka separacyjna - zakup

Post autor: Mandrol » 21 lip 2020, 07:03

@TooSlow, napisałem Ci na PW a Ty echo :( Odezwij się please ;)
Hinomoto N200 & Iseki TXG237 + stado maszyn do wykonywania trawników i pielęgnacji boisk

ODPOWIEDZ