Witam. Planuje zakup.

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Karrent
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2019, 00:16

Witam. Planuje zakup.

Post autor: Karrent » 16 cze 2020, 07:07

Witam. Na imię mam Tomek i mieszkam na śląsku. Jeszcze nie posiadam żadnego traktorki ale planuje zakup. Szukam Kubote GL lub Yanmara AF + ładowacz z łyżka krokodyl + glebogryzarka separacyjna. Wybrałem trzy firmy, które handlują traktorami a mianowicie Selltech, Traktormix i Traktom. Traktoma wybrałem ze względu na odległość, bo ma do nich około trzydzieści km, ale jak wysłałem meila 05 czerwca z Prośbo o przedstawienie oferty to do dzisiaj nic nie dostałem. Jak zadzwoniłem do właściciela z prośbo o ofertę to odpowiedział, ze nie ma na to czasu bo ma dużo roboty i jego sprzedawcy obsługują po trzech klientów na raz. Na zakup chciałem przeznaczyć kwotę około 40 tys zł. ale to dla nich chyba za mało. Jak będzie potem z serwisem skoro już podczas zakupu nie maja czasu dla potencjalnego klienta. Także Traktom raczej odpada a szkoda bo miałbym do nich bardzo blisko a w przyszłości planuje zakup innych maszyn. Wiem, że traktor do ładowacza musi mieć wspomaganie i rewers tez by się przydał. Gdzie lepiej kupić w Selltech czy Traktormix?

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 687
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: wojtis1990 » 16 cze 2020, 07:56

Cześć. Zobacz jeszcze pod Rzeszowem.

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: TadeuszB » 16 cze 2020, 21:48

:D Siemanko.

Bradomsko

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: Bradomsko » 17 cze 2020, 15:16

Siema, w trak tomie to raczej nie kupisz, bo oni przechodzą na sprzedaż kosiarek, jego syn ma niedaleko Radomska firmę japan-trak i obsługę lepszą niż u ojca, i niedługo w Radomsku otworzy się kolejny sprzedawca za jakieś dwa tygodnie, nazwy jeszcze nie znam ale jak tylko ruszy to dam znać na forum , sam jestem ciekaw co będzie miał w ofercie, zawsze lepiej jak jest więcej sprzedawców to jest konkurencja;)

Karrent
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2019, 00:16

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: Karrent » 19 cze 2020, 08:02

Dzięki za odpowiedzi. Zestaw zamówiony w Selltechu. Kubota GL 22 z ładowaczem czołowym i łyżka krokodyl oraz glebogryzarka separacyjna. Ja przyjdzie to wstawię zdjęcia.

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: TooSlow » 30 cze 2020, 21:14

Witaj, daj znać skąd dokładnie jesteś - jest mapa użytkowników, możesz się dopisać.

Karrent
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2019, 00:16

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: Karrent » 27 lip 2020, 07:59

Dzięki za informację. Prośba już wysłana. Właśnie w sobotę dotarł do mnie traktor Kubota GL 22 z ładowaczem, glebogryzarka separacyjna i kosiarką mulczerem na noże. Nie wiem czy nie lepszy byłby na młotki ale sprzedawca poinformował mnie, że przy nożach traktor nie jest tak obciążony. Zestaw zakupiony w firmie Selltech.
https://photos.app.goo.gl/neYD7ZrAGP5qNFGA6

Awatar użytkownika
Dj Snake
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2019, 14:08
Lokalizacja: Ruciane-Nida

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: Dj Snake » 16 sie 2020, 12:21

Siemanko. Super zestaw. Chodzi mi po głowie wymiana mojej L1 na GLke właśnie... :) Oby się spisywał. Czekamy na wieści
-- KUBOTA L1-205--
- Ładowacz czołowy
- Glebogryzarka Separacyjna
- Koparka BH5R
- Kosiarka bijakowa
- Glebogryzarka
- Równiarka - krata

https://www.youtube.com/channel/UC3y_n9 ... SxxtVaRw5g

Piotras006
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2020, 06:11

Re: Witam. Planuje zakup.

Post autor: Piotras006 » 04 sty 2021, 19:53

Witaj, i jak wrażenia po sezonie. Planuje podobny zakup i szukam informacji. Jak oceniasz sprzedawcę, zakupione maszyny? Jak tur i glebogryzarka?

ODPOWIEDZ