Pozdrawiam Kubota Bulltra B1-14

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Bulltra-Piter
Posty: 19
Rejestracja: 03 paź 2019, 21:05

Pozdrawiam Kubota Bulltra B1-14

Post autor: Bulltra-Piter » 08 paź 2019, 21:44

Witam wszystkich
Mieszkam w województwie lubuskim
Posiadam małą Bulltra 14km
Mam firmę ogrodnicza wiec Kubota nie ma łatwo czasami myśle ze jest niezniszczalna .
Oczywiście przeprowadziłem wiele napraw ale tylko po to aby zapobiec awarią których jeszcze nie miałem .
Maszyny które dorabiałem do zagarniacz do nasion traw , walec 180l, pług do odśnieżania , brony , kratownica do równania terenu .
Oryginalnie glebogryzarka 125cm oraz kultywator agregat z wałkiem do którego dołożyłem łapy .
Tur produkowany w montowany przez sprzedawcę
Chciałbym wam przedstawić mój punkt widzenia na temat tych maszyn
Pt. Nowy czy używany
Oraz opisywać wszystkie naprawy a traktorek miałem rozebrany już prawie cały . Tylko silnik został .
Jestem bardzo zadowolony z maszyny 😁

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Pozdrawiam Kubota Bulltra B1-14

Post autor: lewan24pl » 08 paź 2019, 22:04

Hej wrzuć foty traktorka jak możesz bo to każdy chce obejrzeń nowy nabytek oko pocieszyć
A z lubuskiego skąd dokładnie jaka gmina bo ja też z lubuskiego
To załóż nowy temat w odpowiednim dziale i zaczynaj proces naprawy co zrobiłeś itp.plus fotki jak masz
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Bulltra-Piter
Posty: 19
Rejestracja: 03 paź 2019, 21:05

Re: Pozdrawiam Kubota Bulltra B1-14

Post autor: Bulltra-Piter » 08 paź 2019, 23:52

Oczywiście dodam foty tylko na telefonie jest mi niewygodnie 😉
Ostatnio zmieniony 11 gru 2019, 23:39 przez Bulltra-Piter, łącznie zmieniany 1 raz.

Bradomsko

Re: Pozdrawiam Kubota Bulltra B1-14

Post autor: Bradomsko » 09 paź 2019, 09:43

Siemanko, też czekam na foty,
I chciałbym żebyś pokazał dokładniej ten zgarniacz i opisał do czego używasz i jak to się sprawuje (jaki efekt)
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ