PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
Konik
Posty: 49
Rejestracja: 23 gru 2013, 22:30

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: Konik » 25 gru 2013, 09:56

Witam
Mam na Imię Piotrek, jestem szczęśliwym posiadaczem TZ-4-K_14 z 1989r. Mieszkam w okolicy Wołomina.
Będę starał się przystosować mój sprzęt do pracy w stajni.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: marekspectra » 25 gru 2013, 11:29

Witaj Piotrze ! Konik ? czyli Twój konikto Konik?! :)
Konie to coś wyjątkowego. Mój ojciec był koniarzem - znał sie na nich, a i sąsiada miałem kowala - więc za młodego wyparowywałem z domu na pierwsze odgłosy kowalskiej muzyki na dwa młotki :) Konie zawsze były blisko obok. Ale to już zaginiony świat, wszystko odeszło z razem z PRL -em.

Mamy link wyżej - "wolne gadanie" wrzucaj fotki Twoich koni, pracy przy nich, zdarzen jakie miały miejsce... etc. Zbyszek , ja i pewnie paru innych ludzi z wielką przyjemnoscią na nie popatrzy. Ty pewnie czegoś sie dowiesz o Tz cie (Tomku - pomożecie... :)) A my chetnie czegoś o koniach :)

ps jak do nas trafiłeś?
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

fish
Posty: 76
Rejestracja: 07 mar 2013, 17:17

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: fish » 28 gru 2013, 00:17

Hej !
Przepraszam że dopiero teraz...
Jam jest fish.
Kubotę B1502 używam trzeci sezon. Głównie do koszenia trawy. Czasem używam glebogryzarki 1,3 m oraz narzędzi konnych: kultywatora, pługa dwuskibowego, bron, rozsiewacza. (Zdecydowanie polecam stary konny rozsiewacz pt. Kos.) Jak na razie traktorek spisywał się bezawaryjnie. Jedynym problemem była utrata ładowania. Właśnie drapię się po głowie jak zrobić mocowanie alternatora z Tico.
Załączniki
kubotka.jpg
kubotka.jpg (186.28 KiB) Przejrzano 14521 razy

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: marekspectra » 29 gru 2013, 09:27

Witaj :) ale klimatyczna fotka z boćkiem :) lubie takie :) Rób foto z przeróbek - i relacje na pewno ktoś z korzysta . Bo jak pisał gdzieś Piotr te nasze alternatory nie grzeszą mocą - i chcąc dołożyć swiateł trzeba mysleć o zmianach.

Mulczer jest fabryczny? robiony? - daj opis jak to Ci sie sprawuje...
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

runejo
Posty: 26
Rejestracja: 13 sty 2014, 23:50

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: runejo » 14 sty 2014, 00:35

Witam serdecznie mam imię Grzegorz jestem z okolic Krakowa.Mój traktorek to Kubota aste a19 posiadam go od wiosny 2013,mam do niego kosiarkę ,pług,glebogryzarkę,kultywator i kopiarkę do ziemniaków.Obecnie buduję pług do śniegu (postaram się coś napisać w pozycji pługi) a w planie będę chciał zrobić ładowacz czołowy.Traktorek służy głównie do koszenia trawy i w planie do odśnieżania.O
Zaraz po kupnie okazało się że do uszczelnienia przedni most i do wymiany świece żarowe jak na razie jest OK.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: marekspectra » 14 sty 2014, 12:08

....

a spisałem sie jak głupi i przy wysyłce posta wszystko zjadło po zerwło sie połączenie :x

Krótko - Witaj ! Dawaj info z budowy swojego pługa. Fotka z posta nie hula. Kynek miał aste z dobudowanym ładowaczem - fotki , wymiary etc mam... i na koncu - jak do nas trafiłeś?

Witam na pokładzie !
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
Konik
Posty: 49
Rejestracja: 23 gru 2013, 22:30

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: Konik » 26 sty 2014, 21:56

Oto mój Antoni Klekot, :D
z przyczepą
(przyczepa powstała w kilka godzin ze starych sań i osi od bryczki)
Załączniki
Antoni.jpg
Antoni.jpg (210.94 KiB) Przejrzano 14434 razy

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: marekspectra » 27 sty 2014, 13:31

Ale klimatyczna fotka ! i te uhahane dzieciaki ! :) Super! A ta przyczepka to całkiem zgrabna furka - jak na egzemplarz zrobiony ze zbednych rzeczy. Antoni Klekot - doskonała ksywka - pasuje jak ulał :)
Czekamy na wiecej fotek :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: marekspectra » 03 lut 2014, 11:29

Poproszę by nowe osoby na forum, przywitały sie w Powitalni. Możecie tutaj napisać jaki macie traktorek, jaki sprzet użytkujecie itp - foto mile widziane. Jeśli jesteście na etapie poszukiwań traktorka - krótko do czego chcecie go używać - jak ma być wykorzystywany.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: PRZEDSTAW SIE PROSZĘ....

Post autor: marekspectra » 07 lut 2014, 12:16

Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.

Oczywiscie to o czym pisze powyżej to żaden wymóg - po prostu mając taką wiedzę byłoby sie nam łatwiej komunikować.

Zapomniałbym, napisz jak do nas trafiłeś :)

Na tym zamykam ten temat i proszę o wpisy poniżej.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

ODPOWIEDZ