Witam wraz z nowym kolega Yanmarem ym1720d

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
DuzyDejv
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2021, 22:47

Witam wraz z nowym kolega Yanmarem ym1720d

Post autor: DuzyDejv » 08 cze 2021, 07:07

Witam, chciałem się przywitać. Pochodze z Śląska i tu właśnie zamierzam użytkować swój nowo nabyty sprzęt jakim jest yanmar ym1720d. Z tego co widać yanmara kupiłem odświeżonego. Czeka mnie jeszcze wymiana uszczelniaczy w zwolnicach ale mysle, ze nie będzie problemu z tym. Traktorka potrzebuje do uporządkowania dużej działki. Póki co szukam kosiarki na nie użytki i zastanawiam się pomiędzy bijakowa, a sądownicza. W przyszłości chciałbym jeszcze tura założyć do ciągnika i zrobić przyczepę z wywrotem hydraulicznym do której w zasadzie już mam oske i koła - czekam aż stał trochę stanieje . Czytałem już trochę forum i bardzo podoba mi się, ze są osoby które pilnują tu porządku. Bede się starał oczywiście wpierw szukac potrzebnych informacji, a później pytać. Pozdrawiam

Baranowskiii
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 09:54

Re: Witam wraz z nowym kolega Yanmarem ym1720d

Post autor: Baranowskiii » 30 cze 2021, 10:14

привет :D :D :D
Zagraj w Bakarat Online slots https://gry-hazardowe-za-darmo.com/gry- ... at-online/ w polskich kasynach online za darmo bez depozytu

Awatar użytkownika
Yanmar1820
Posty: 44
Rejestracja: 18 lis 2020, 17:47
Lokalizacja: Przecław

Re: Witam wraz z nowym kolega Yanmarem ym1720d

Post autor: Yanmar1820 » 03 lip 2021, 22:15

Powitać kolegę. Skąd jesteś?
Yanmar YM1820

DuzyDejv
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2021, 22:47

Re: Witam wraz z nowym kolega Yanmarem ym1720d

Post autor: DuzyDejv » 07 lip 2021, 23:57

Okolice Jastrzębia-Zdrój

ODPOWIEDZ