Yanmar AF222s finias

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
finias
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2021, 08:27

Yanmar AF222s finias

Post autor: finias » 01 cze 2021, 13:24

Witam wszystkich w końcu i mnie udało się nabyc takie cacko tzn Yanmar Af222s aczkolwiek po pierwszych testach wiecej niewiadomych niż wiadomych, traktor zakupiony w BOSS milicz a kosiarka w traktor Rzeszów jestem do dyspozycji i postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Traktorek uzytkowany bardzie jako pomagier przy cieższych robotach niż strikte do pracy na roli, poza tym ddosyc duze obszary do koszenia. Traktor uzytkowany w woj pomorskim okolice Człuchowa, pozdrawiam finias

finias
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2021, 08:27

Re: Yanmar AF222s finias

Post autor: finias » 01 cze 2021, 13:36

I jeszcze fotki mam nadzieję że sie uda załaczyć

Bradomsko

Re: Yanmar AF222s finias

Post autor: Bradomsko » 01 cze 2021, 15:45

Siema

finias
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2021, 08:27

Re: Yanmar AF222s finias

Post autor: finias » 02 cze 2021, 07:45

witam no niestety fotek nie udalo sie załaczyc na dzień dzisiejszy brak wiedzy z czym jest problem w pierwszym momencie byl problem z wielkością plików a jak już dostosowałem wielkośc pliku i niby załaczyłem to w momencie publikacji postu byla informacja o tym że brakuje miejsca na dysku zeby dodawac załączniki nie wiem o co chodzi

Awatar użytkownika
Mandrol
Posty: 358
Rejestracja: 09 paź 2016, 03:06
Lokalizacja: Czernica
Kontakt:

Re: Yanmar AF222s finias

Post autor: Mandrol » 02 cze 2021, 07:55

viewtopic.php?f=26&t=2623
Przeczytaj instrukcję i wtedy na pewno się uda ;)
Hinomoto N200 & Iseki TXG237 + stado maszyn do wykonywania trawników i pielęgnacji boisk

finias
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2021, 08:27

Re: Yanmar AF222s finias

Post autor: finias » 08 cze 2021, 13:47


Awatar użytkownika
Mandrol
Posty: 358
Rejestracja: 09 paź 2016, 03:06
Lokalizacja: Czernica
Kontakt:

Re: Yanmar AF222s finias

Post autor: Mandrol » 09 cze 2021, 09:57

No ładne cacko ;) To jest nówka sztuka czy takiego udało Ci się wyrwać w Miliczu prosto z kontenera? 8-)
Hinomoto N200 & Iseki TXG237 + stado maszyn do wykonywania trawników i pielęgnacji boisk

finias
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2021, 08:27

Re: Yanmar AF222s finias

Post autor: finias » 09 cze 2021, 10:12

Powiem tak do zakupu przymierzale sie od roku i bylem w kontakcie z miliczem bo wydawali mi sie najwiarygodniejsi ale finalnie po pokazaniu kilku propozycji i mnostwie rozmow stanelo na tym ze kupuje traktorek na odleglosc bo niestety nie mialem czasu ani mozliwosci zeby jezdzic ogladac sprzet i zawierzylem im w to co mowia oczywiscie dostalem fotki traktorka etc. i przyjechal na lawecie po dokonaniu przedplaty czy nówka szczerze nawet nie wiem ktory to rocznik ale na moj gust jakies 2000-2006 r 980 mth odmalowany odpicowany, ale wydaje mi sie na pierwszy rzut oka i po przepracowaniu kilkunastu motogodzin nie jest najgorzej. nie ma zadnych wyciekow silnik pracuje rowno skrzynia chodzi bez zarzutu najwiecej mankamentow to tylne zawiesie ale moze to kwestia mojej niewiedzy rolniczej. Najfajniejsze to faecet ktory przywiozl mi ten traktorek w uzgodnieniach mial mi zrobic prezentacje bo krotce wygladalo to tak ze powiedzial mi ze wszystko wyjdzie w praniu a co do czego to musisz pan poprubowac. Najwieksza porazka to totalny brak informacji jakie oleje sa w srodku i ktorego ile sie leje no ale pogrzebalem i tez juz cos sobie ogarnalem no i jeszcze miarka oleju ja mam jakas od zetora albo johny deera nie pamietam i szczerze totalnie zadnego znacznika ile tego oleju ma w nim byc wiec musze to przypilnowac zeby cos nie przytrzec. No i jeszcze plus ze dostalem 2 lqata gwarancji na silnik i skrzynie biegow no ale jak bedzie z realizacja tego zobowiazania to wyjdzie w praniu.

ODPOWIEDZ