Dzyndzelo

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
dzyndzelo
Posty: 33
Rejestracja: 06 sie 2020, 06:42

Dzyndzelo

Post autor: dzyndzelo » 04 wrz 2020, 15:39

Cześć jestem dzyndzel z pierwszej stolycy. Jestem tu ponieważ nie mam swojej zabawki, ale mieć będę. W poniedziałek. Z osprzętem. Jak przyjedzie to wstawię fotosy i się pochwalę. Głównym celem zakupu traktorka jest zabawa :D a tak poza tym to odciazenie kręgosłupa podczas pracy. Na codzień siedzę u ludzi w ogrodach i ogarniam z brzydoty. Dotychczas do pracy używałem narzędzi prostszych, takich jak glebogryzarka. I z jej pomocą wykonałem ogrom pracy przy trawnikach. Jak ktoś próbował zdjąć darń za pomocą wyrwirączki ten wie jaka to mordęga. Zakup uzasadnienie posiada (to dla żony gdyby tu przypadkiem zajrzala). Od dłuższego czasu przeglądam to forum i podoba mi się, że można wymienić swoje doświadczenia nie koniecznie związane z traktorami. Wiele już się dowiedziałem o Waszych trawnikach i przygodach. Czas poznać Dzyndzla.

Pozdrawiam wszystkich
Dzyndzelo
***** ***

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Dzyndzelo

Post autor: TadeuszB » 04 wrz 2020, 15:54

:D Siema dzyndzel :lol:

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Dzyndzelo

Post autor: TooSlow » 04 wrz 2020, 20:22

Jaką maszynę wybrałeś? Jakieś osprzęt do tego?

dzyndzelo
Posty: 33
Rejestracja: 06 sie 2020, 06:42

Re: Dzyndzelo

Post autor: dzyndzelo » 05 wrz 2020, 06:16

Zdecydowałem się na niebieskie Iseki Sial 19. Mam nadzieję że to dobry wybór. Dokupilem glebogryzarke japońska, separacyjna, i skrzynie kiprujaca. Z czasem zamierzam rozszerzyć park maszyn. Może nawet zbudować coś swojego, ale narazie o tym nie myślę :D
Rozpoczyna się moja ulubiona pora roku ;)
Pozdrawiam, Dzyndzelo
***** ***

dzyndzelo
Posty: 33
Rejestracja: 06 sie 2020, 06:42

Re: Dzyndzelo

Post autor: dzyndzelo » 07 wrz 2020, 21:01

Cześć. Dzisiaj pojawiła się moja zabawka :D myślę że jest w fajnym stanie
https://drive.google.com/file/d/1-FoRea ... p=drivesdk
Niestety mam narazie tylko kilka zdjęć, ponieważ musiałem szybko uciekać ciąć żywopłoty. Po krótkich ogledzinach znalazłem kilka miejsc z rudym (podłoga i pod siedzeniem). Jak znajdę chwilę czasu to szybko się go pozbęde. Przydałoby się zrobić jakiś zaczep do przyczep, bo fabrycznie chyba go nie mają. Może koledzy coś podpowiedzą :D

Pozdrawiam Dzyndzelo
***** ***

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Dzyndzelo

Post autor: TadeuszB » 08 wrz 2020, 17:11

Cukiereczek

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 687
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Dzyndzelo

Post autor: wojtis1990 » 14 wrz 2020, 07:50

Cześć Dzyndzel.
Ładnie wygląda maluszek. Ma ROPS, 4x4, mały i zgrabny, jest potencjał.
Poszukaj temat zaczepy i sprzęgi tam jest sporo różnych łączników do przyczepek.

plum
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2020, 08:13

Re: Dzyndzelo

Post autor: plum » 14 wrz 2020, 11:52

Jak będziesz miał więcej to podsyłaj :)
.....................................................................
https://plumeria.sklep.pl/nasiona-warzyw
Ostatnio zmieniony 08 paź 2020, 10:47 przez plum, łącznie zmieniany 1 raz.

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Dzyndzelo

Post autor: TadeuszB » 14 wrz 2020, 17:05

Daj zdjęć więcej.

dzyndzelo
Posty: 33
Rejestracja: 06 sie 2020, 06:42

Re: Dzyndzelo

Post autor: dzyndzelo » 14 wrz 2020, 19:39

Wątek zaczepów jak również kilka innych przeczytałem od A do Z. Będę się inspirować Waszymi projektami :D część z nich jest bardzo profesjonalnych i mnie się pewnie tak nie uda. Przy zakupie kierowalem się żeby jak najlepiej wykorzystać największą zaletę traktorków. Mój musiał być maksymalnie mocny przy minimalnych gabarytach. Jego wymiary to 108x210. Ma również wspomaganie :D W czwartek prawdopodobnie wyjadę nim w mój ogródek i przy okazji cykne kilka fotek.

Pozdrawiam, Dzyndzelo
***** ***

ODPOWIEDZ