Witam ISEKI TXG23

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Witam ISEKI TXG23

Post autor: Adam bez ziemi » 02 lip 2020, 22:24

Dj Snake, te prospekty to czasem nie nadają się nawet do toalety bo za śliskie i się moźe zdaźyć kafastrofa. Podałem Ci wagę z metryczki na traktorze, byłem 6 lat użytkownikiem tego modelu i nie raz miałem moźliwość wjechać na wagę nim. Moc z prospektu teź podana błędnie.

Awatar użytkownika
plakuuu
Posty: 12
Rejestracja: 31 gru 2019, 21:52

Re: Witam ISEKI TXG23

Post autor: plakuuu » 26 lip 2020, 21:30

używam iseki txg 23 z turem 3 sekcyjnym i koparką zawieszaną BHMS175 z przesuwem. Tą koparkę również podpinam pod yanmara af226 i dużo lepiej mi się jeździ zestawem z iseki, Te wiekszę traktory ryżowe, że tak je nazwę według mnie maja inaczej rozłożoną masę i lekki przód.

Bradomsko

Re: Witam ISEKI TXG23

Post autor: Bradomsko » 05 maja 2021, 07:13

Chciałbym podbić temat, panowie którzy macie sxg, jak się sprawują maszyny? Z jakimi maszynami pracujecie ?

ODPOWIEDZ