Po co jest forum Małego traktora?

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2579
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: marekspectra » 28 sty 2020, 23:13

Bardzo proszę o tematy, sugestie i dyskusje w tym temacie, jakie treści powinny znaleźć sie na Forum, czym chcielibyście sie tutaj zajmować , czego tu brakuje , co powinno sie znalesć, co powinno być zmienione etc...

Przeniosłem Post kolegi z innego tematu... w całosci, brzmi dobitniej :)


" Usuń wszystkie moje posty we wszystkich działach wyczyść wszystko co jest związane z moją osobą w pizdu i usuń mi konto też ok i wtedy będzie pan zadowolony
Może zacznij też od czyszczenia drugiego działu praca i maszyny tam jest dużo tematów nie związanych z traktorami
Jak wyżej pisałem mogę zrobić listę dla ułatwienia dla ciebie będzie szybciej a przez cały dzień podejrzewam że wszystkie działy mógł bym przejrzeć z chęcią pomogę

I to tak samo zachowujesz się jak ówczesna władza z (PiSu barany)władza absolutna nie ważne co naród myśli robią co chcą i ty tak samo się zachowujesz

Ja sam np.chcial bym żeby był dział o uprawach od A do Z
Co kto jak sadzi,sieje,zbiera,obrabia,pryska nawozi,czym jakimi maszynami jakimi środkami itp.
Żeby też ludzi zachęcić do forum jakiś dział ogrodniczy nie wiem co kolwiek
Może dział o zabytkowych małych traktorach jedno osiowych ???
Także niech sobie to władza przemyśli "
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 691
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Po co jest Forum Małego Traktora?

Post autor: wojtis1990 » 28 sty 2020, 23:58

Dla mnie wszystko jest na miejscu tak jak powinno być. Jest i giełda, i działy o uprawach, i gadanie o duperelach i przede wszystkim działy o naszych traktorkach. Są różne informacje dotyczące mechaniki, elektryki, hydrauliki, nasze modyfikacje, narzędzia. Większa część tematów dotyczy traktorków i ich otoczenia. Dla mnie forum jest bardzo przyjazne i cieszę się że jest takie jakie jest. Można by co najwyżej rozbudować o dodatkowe działy, posegregować tematy tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Z rzeczy brakujących to może jedynie przydałby się shoutbox do szybkich rozmów między nami. Tematy o naszych warsztatach, ogrzewaniach, choinkach czy innych też są bardzo potrzebne. Nie róbmy z forum elektrody na której nie można się nawet odezwać czy coś zapytać bo zaraz zostaniemy zbanowani. Forum jest dla ludzi i ludzie je tworzą. Dziękuję że powstało.

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: lewan24pl » 29 sty 2020, 08:19

Ja tylko podałem przykłady żeby może coś rozwinąć a wracając do wymienionych tematów które nie są związane z nimi to absolutnie nie mam nic do nich wręcz przeciwnie to tylko podałem przykład dla jednego z nas tu ma forum że są różne tematy i jak napisał wojtis1990 dla każdego
coś tu jest czy to choinki czy to trawniki czy garaże i inne
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Awatar użytkownika
Dj Snake
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2019, 14:08
Lokalizacja: Ruciane-Nida

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: Dj Snake » 29 sty 2020, 09:10

Administrowałem w życiu ładnych kilka lat dość dużym forum internetowym i powiem szczerze, że trzymanie się wyłącznie tematyki forum, nie zezwalanie na wątki poboczne nie przyniesie nic dobrego, posty będą pojawiać się rzadko, raz na kilka dni, ludzie coraz rzadziej będą wchodzić sprawdzić czy coś nowego napisano, aż w końcu spadnie ilość użytkowników...
-- KUBOTA L1-205--
- Ładowacz czołowy
- Glebogryzarka Separacyjna
- Koparka BH5R
- Kosiarka bijakowa
- Glebogryzarka
- Równiarka - krata

https://www.youtube.com/channel/UC3y_n9 ... SxxtVaRw5g

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: k_sit » 29 sty 2020, 10:11

Dj snake masz rację są takie tematy w których należy trzymać się tematu ale i wolne . Czasem pomogło by tylko delikatne zasugerowanie a nie zmiana i kasowanie wypowiedzi . Też rzadko się tu coś wpisze bo zaraz znajdzie się w koszu. Ja staram się objaśniać jak tylko umiem . Myślę że takie coś jak kiedyś Czad pisanie między sobą na forum i automatyczne jego kasowanie nie było by złym pomysłem . Wtedy nie zawalałoby to innych tematów pisanie tzw pierdoły . Człowiek lubi się czasami wygadać by się lepiej poczuć. Jak coś usunąć po przeczytaniu :|

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: TadeuszB » 29 sty 2020, 12:07

Powinien być czat, żeby można było powiedzieć dzień dobry i poopowiadać sobie bzdury typu jaka pogoda u Ciebie. Kategorycznie na czacie zakaz zadawania pytań na tematy forumowe. Jeżeli na czacie będziemy zadawali pytania i odpowiadali, forum stanie i jak to jeden pan powiedział przestaniemy nabijać sobie posty.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2579
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: marekspectra » 29 sty 2020, 14:28

Czat.... hmmm.... zobaczę co da sie zrobić.

Zachęcam do dyskusji, jest ku temu dobra pora bo mamy techniczne ( czytaj jest ktoś kto potrafi to zrobić) możliwości modyfikacji .
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
ferszta
Posty: 172
Rejestracja: 09 wrz 2018, 20:30

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: ferszta » 29 sty 2020, 20:14

Pomysł działu upraw (dział agrotechniczny i zootechniczny) i pokrewnych tematów (leśny, trawnikowy itp) popieram.
Hinomoto

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2579
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: marekspectra » 29 sty 2020, 21:35

ferszta pisze: 29 sty 2020, 20:14 Pomysł działu upraw (dział agrotechniczny i zootechniczny) i pokrewnych tematów (leśny, trawnikowy itp) popieram.

Kiedyś myśląc o budowie forum, miałem raczej na względzie kwestie techniczne. Ale muszę przyznać że kiedy pojawiły sie tematy poboczne min dot upraw, sam skorzystał nie jednokrotnie z wiedzy i doświadczenia kolegów.

Uważacie że to dobry pomysł by stworzyć dodatkowe "sub forum" - pt "Dział agrotechniczny"

(czyli takie z czarnym paskiem jak "Ogólne" "Kupie Sprzedam" Nasze traktorki"

Zawierałoby takie działy jak np
- Ogrodnictwo
- Komunalne
- Szkółki i inne

i tak dział Ogrodnictwo zawierałby tematy :
Ogrody Sady
Wino ,Borówka
Warzywa i owoce miękie.

Ja zdaje sobie sprawę że dziś internet az kipi wiedza co jak, kiedy, Ale liczy sie czas, po co mam przekopywać czeluście neta skoro mam 4 drzewka wiśni i chce sie nimi zjac na wiosne , wiec kolega co ma sad wiśniowy napisze kilka zdan etc

Stos założył szkółkę, ktos inny tez ma szkółkę... moga sobie pogadać... etc


Co wy na to? Może macie swoje pomysły jak miałoby to wyglądać? a może to bez sensu i zostawiamy jak jest?
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Po co jest forum Małego traktora?

Post autor: lewan24pl » 29 sty 2020, 22:08

Mi się podoba pomysł
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

ODPOWIEDZ