Garaż szopa wiata

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Garaż szopa wiata

Post autor: lewan24pl » 06 mar 2020, 12:52

Jak byłem w domu zmierzyłem murek i jest równo w miarę to będzie ok
Pomierzyłem co chciałem także plan byl na wiosnę bo drewno już mam ale wyszła mi inna sprawa z drogą dojazdowa do domu i mam inny problem na głowie bo jej już nie będę mieć i muszę mowa zrobić to nie problem jak drogówka da mi od drogi głównej pozwolenie a jak nie to będzie musiał zrobić z drugiej strony ponad 100m długości i dla tego naraxir się wstrzymałem z zakupem dalszego materiału ponieważ muszę trzymać kasę w razie czego na drogę do domu
Także na dzień dzisiejszy pracę i zbieranie materiałów wstrzymałem ale okaże się za parę miesięcy co i jak to będzie wiedzieć co robić
Bo taki już na palony byłem na robotę a tu zonk ale zrobię ja tylko nie wiem kiedy
Myślę do mają będę wiedział co i jak i mam nadzieję że dostanę pozwolenie i ruszę z wiatą wtedy bo to tylko 30merow od drogi to b tylko ok a nie 100m a to różnica
Ale mówię będę wiedzieć na czym stoję to wtedy podejmę decyzję jak nie to w przyszłym roku bo dolarów nazbierać będę musiał więcej :)
Ale wiem już co i jak zrobić jaki materiał itp.
Ba tak to już bym działał ostatnio jak byłem w domu a muszę czekać aż się sprawą wyjaśni
W kwietniu chce na tydzień przyjechać i bym zrobił konstrukcje ale no cóż trzeba poczekać

A po drugie nie za bardzo chem tu pisać bo zaraz szeryf będzie marudzić
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

ODPOWIEDZ