Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Majkel207kj

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
majkel207kj
Posty: 10
Rejestracja: 26 sty 2017, 12:08

Majkel207kj

Post autor: majkel207kj » 27 sty 2017, 13:45

Nazywam się Michał jestem z centralnej Polski, jestem na etapie poszukiwań ciągnika, mam plantacje krzewów jagodowych dosyć daleko oddaloną od mojego domu, więc ciągnik musi się mieścić na busa wraz z osprzętem, będzie pracował głównie z opryskiwaczem i kosiarką. Liczę na pomoc forumowiczów przy wyborze konkretnego modelu, rzetelnego sprzedawcy oraz rad na co zwrócić uwagę przy oględzinach, szukam ciągnika o mocy powyżej 22KM, masie okolicach tony, dobrze że by był jak najmniejszych gabarytów.

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1759
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Majkel207kj

Post autor: k_sit » 27 sty 2017, 16:45

Witaj Michale . Gdzie dokładnie jest to centrum ,w ktorym zamieszkujesz. Ja też uważam ze jestem centrum polski.

ODPOWIEDZ