Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Witam wszystkich! Tomek z okolic Krakowa. Iseki 5040 i yanmar ff225

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Woźny.
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2016, 14:14
Lokalizacja: Skawina Kraków

Witam wszystkich! Tomek z okolic Krakowa. Iseki 5040 i yanmar ff225

Post autor: Woźny. » 12 lut 2016, 22:53

Jeszcze raz witam wszystkich. od dwóch lat posiadam yanmara ff225 a w zeszłym miesiącu kupiłem iseki 5040 (podobno odpowiednik TA530) z tym że na rynek europejski dzięki czemu posiada rejestracje i prędkość 30km/h. Jeśli chodzi o sprzęt jaki posadam do nich to: Kosiarka bijakowa sonko czy sanko 135cm brony dwupolowe (brony oryginalne polskie ciężkie a mocowanie własna wena twórcza) równiarke do terenu pług do śniegu (185cm sterowany hydraulicznie prawo-lewo) rozsiewacz soli piasku i nawozów oraz glebogryzarkę 150cm mitsubishi. Wszystkie te sprzęty pracowały z yanmarkiem bo iseki świerze. iseki posiada jeszcze tura i tuza przedni wom rewers wspomaganie opony trawnikowe oraz silnik 40km turbo. Oba posiadają kabiny i ogrzewanie. Ze względu na wykonywaną prace. W lecie trochę z zielenią (trawniki) zimą odśnieżanie. Sam nie posiadam hektarów bo mam raptem 12ar wszystkiego wraz z domem ale siostra ma działkę 33ar którą do tej pory tylko kosiłem a w tym roku jak będzie czas zajmę się jakąś uprawą na niej. Nic specjalnego poprostu przydomowy warzywniak. Zdjęcia może jakoś w przyszłości bo iseki przeglądam po zakupie a yanmarek stoi 15km od domu i czeka na śnieg.

Awatar użytkownika
David
Posty: 91
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:19
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Re: Witam wszystkich! Tomek z okolic Krakowa. Iseki 5040 i yanmar ff225

Post autor: David » 13 lut 2016, 08:51

Witamy nowego kolegę, park maszynowy dość rozbudowany. Jeśli możesz to wrzuć jakieś fotki. Pozdrowienia

Woźny.
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2016, 14:14
Lokalizacja: Skawina Kraków

Re: Witam wszystkich! Tomek z okolic Krakowa. Iseki 5040 i yanmar ff225

Post autor: Woźny. » 13 lut 2016, 13:44

Jak będzie chwila czasu to powrzucam fotki. Maszyn niby kilka jest ale zawsze mało...

Marian Cegielski
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2024, 19:53

Re: Witam wszystkich! Tomek z okolic Krakowa. Iseki 5040 i yanmar ff225

Post autor: Marian Cegielski » 17 lut 2024, 19:21

Wiem że temat jest bardzo stary i może nie zaglądasz już na forum a miałbym kilka pytań odnośnie tego iseki.

ODPOWIEDZ