Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Witam wszystkich.

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Marian Cegielski
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2024, 19:53

Witam wszystkich.

Post autor: Marian Cegielski » 17 lut 2024, 19:08

Witam wszystkich traktormaniaków. Jak się przychodzi to wypada się przywitać, co niniejszym czynię. Rozglądam się za jakimś japońskim traktorkiem 22-30 KM i myślę że na forum znajdę odpowiedź na nurtujące mnie pytania.

KonradM
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2023, 12:55

Re: Witam wszystkich.

Post autor: KonradM » 17 kwie 2024, 08:34

Witaj,

Co do traktorka to z wg mnie wszystkie japońskie są ok. szukałem podobnego zakresu mocy, wybór jest, marka zależy od upodobań. U mnie jak zorientowałem się trochę w budowie poszczególnych marek to postawiłem na największą pojemność silnika. Rozstrzał jest duży bo np 22km są zarówno z 1.0 L jak i z 1.5 L....
Zakupiłem Iseki TU-237 ( katalogowo 23 km z 1.4 L )

Zdrowia

ODPOWIEDZ