Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Shibaura p21f Rolson49

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
rolson49
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2023, 14:59

Shibaura p21f Rolson49

Post autor: rolson49 » 03 sty 2024, 22:22

Witam serdecznie, w końcu udało mi się dokończyć rejestracje i dołączyć do zacnego grona.
Przed świętami udało mi się nabyć traktor shibaura p21f. Rocznika niestety nie znam bo nigdzie nie jest podany.
Obecnie mam już do niego dorobimy pług, bronę, kultywator które wcześniej pracowały z esiokiem S7. Wszystkie maszyny pochodzą z zestawu konnego więc muszę je dociążać obciążnikami. Zostało mi dorobić mocowanie pługu do śniegu i uchwytu koparki do ziemniaków.
W planach jest budowa rębaka do gałęzi oraz kupno kosiarki listwowej.
Muszę dorobić do maszyny gniazdo pod przyczepkę samochodowa oaz druga od starego Dzika. No i światła stopu z tyłu by móc bezpiecznie po drodze czasem jeździć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mrok
Posty: 19
Rejestracja: 12 lis 2023, 06:24

Re: Shibaura p21f Rolson49

Post autor: Mrok » 05 sty 2024, 09:56

Fajny traktorek, 21KM to już fajna moc. Ja mam yanka 14km i właśnie mu montuję na tył lampy z aliexpress, w jednej jest odblask, pozycja i stop a wielkosciowo jak oryginalne odblaski i kosztowały ok 30pln.

rolson49
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2023, 14:59

Re: Shibaura p21f Rolson49

Post autor: rolson49 » 05 sty 2024, 16:22

No właśnie u siebie chce światło stop zamontowac ale sam tego nie zrobię bo nie umiem a elektryk coś nosem kręci na tą robotę:)

ODPOWIEDZ