Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Dzień dobry z Wielkopolski

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Bosman
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2020, 18:14
Lokalizacja: Wielkopolska

Dzień dobry z Wielkopolski

Post autor: Bosman » 22 sie 2023, 10:30

Witam serdecznie.

Mam na imię Jacek. Na forum jestem już chyba prawie 4 lata, ale dopiero teraz się witam :D
Hobbistycznie zajmuję się ogrodnictwem, a z uwagi na duże zainteresowanie moimi usługami planuję kompleksowo świadczyć usługi na terenach zielonych oraz ogrodach. Forum czytam już bardzo długo, więc do tej pory dzięki ogromnej wiedzy użytkowników forum, udało mi się znaleźć odpowiedzi na większość pytań napływających z mojej głowy. Pewnie jak większość z Was stoję przed wyborem traktorka i osprzętu do niego, który ułatwi mi wykonywanie usług, ale o tym już będę pisał w odpowiednich działach :)

ODPOWIEDZ