Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Grzegorz, Cieszyn

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
guchoo
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2021, 20:53

Grzegorz, Cieszyn

Post autor: guchoo » 06 lut 2021, 20:24

Cześć, czołem! Grzegorz z Cieszyna, ukłony. Traktorka jeszcze nie posiadam, jestem w trakcie intensywnych poszukiwań. W związku z czym dziękuję forumowiczom za bezineresowne dzielenie się wiedzą, dzięki krórej można się jakoś przebijać przez tę dżunglę. Będę się uciekał do Was z pytanimi i dam znać, jak już dokonam zakupu. Pozdrowienia!

Bradomsko

Re: Grzegorz, Cieszyn

Post autor: Bradomsko » 08 lut 2021, 16:05

Cześć, to napisz do czego jest ci potrzebny traktor na jaki areał , jakie modele masz na oku, zawsze ktoś coś podpowie

guchoo
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2021, 20:53

Re: Grzegorz, Cieszyn

Post autor: guchoo » 08 lut 2021, 20:45

Szukam traktorka małego, zwinnego, którym będzie dobrze kosić się pielęgnacyjną w sadzie, a który będzie na tyle mocny, że poradzi sobie z glebogryzarką, pojedynczym pługiem i turem. Czyli kupiłem kawałek ziemi, rozpoczynam budowę i początkowo traktorek pomoże przy lżejszych pracach ogrodowych (np. oczyszczenie dna stawu, przewóz materiałów z przyczepką, budowa altany, umocnień etc.), a póżniej będzie służył głównie jako kosiarka i pomoc przy dwuarowej grządce. Nie wybrałem modelu, przeglądam oferty traktorków o mocy ok 15 km. Nie znam się też na mechanice, więc będę raczej dokonywał zakupu w firmie, która oferuje serwis i oddaje traktorek przygotowany do pracy.

guchoo
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2021, 20:53

Re: Grzegorz, Cieszyn

Post autor: guchoo » 08 lut 2021, 20:54

Dodam, że działka ma ok 0,7ha i w jednym miejscu spad jest znaczny, większość łagodna. Trawnik nie jest idalny i nie zamierzam do takiego dążyć, a nawet pozostawię część niekoszoną dla ziołorośli, niech się owady mają z czego żywić.

ODPOWIEDZ