Mitsubishi D 1800

Dziuk
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:15
Lokalizacja: Wola Okrzejska

Re: Cześć

Post autor: Dziuk » 18 sty 2019, 19:10

Olej szedł uszczelniaczami, a po spuszczeniu go wyleciało 50ml bezbarwnej cieczy i 100ml bardzo gęstej brunatnej mazi. Jak mam go rozebranego stojącego na kołkach to szkoda nie zajrzeć a i tak do uszczelniaczy inaczej się nie dostanę..

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Cześć

Post autor: TadeuszB » 18 sty 2019, 19:46

Dokładnie, jeżeli trzeba wymieniaj od razu co wadliwe, nie będziesz miał niespodzianek.

Dziuk
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:15
Lokalizacja: Wola Okrzejska

Re: Cześć

Post autor: Dziuk » 30 sty 2019, 12:46

Gumowy młotek na zwolnice nie pomógł. Po użyciu ruskich kluczy (młotek 1kg i przecinak) oba dekle ciężko ale puściły lecz na ok 5 mm i stanęły z dużym oporem. Na pewno niema tam żadnych zabezpieczeń i mam dalej walić młotem?

Awatar użytkownika
piotrbpm
Posty: 1965
Rejestracja: 03 lut 2013, 12:02
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Cześć

Post autor: piotrbpm » 30 sty 2019, 21:26

W ten sposób chyba nie zdejmiesz .
Nie wiem dlaczego tytuł tego tematu to ,,cześć" ciężko było to jakoś inaczej nazwać aby nakierować ludzi na odpowiednie tory,zagadnienie itp ....
I Wy zarzucacie mi że żądze forum jak tyran jak sami mnie do tego prowokujecie .
Zwolnice mają po drugiej stronie dekiel ,a nie nie mają ,w sumie to skąd ja mam to wiedzieć jak w życiu na oczy nie widziałem takiej zwolnicy bo nie chciało się wrzucić zdjęcia .....
Czasem mam dość już tego forum i was ...
Ręce opadają ,zamieszczajcie dalej takie miszmasze to zobaczycie jaka będzie czystka na forum .
https://www.youtube.com/user/piotrbpm/videos
B7001D,YM2000,YM2210,YM2000B,B8200D,B1550D,YM2310D,YM2420D,D238F,
YM2210D,B1702D,L3200F,B1902D,FX335D,F215D,GL32D,L4150D,FX24D,B2150HD,TA527F,TA530F

Awatar użytkownika
Mandrol
Posty: 358
Rejestracja: 09 paź 2016, 03:06
Lokalizacja: Czernica
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: Mandrol » 31 sty 2019, 02:37

Zgadzam się całkowicie z Piotrem, który ma 100% racji!!!

Panowie, uszanujcie go i jego wkład w to forum. Niektóre ostatnie wpisy na forum z błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi przyprawiają o palpitacje serca. I te niedbałe pisanie- czy tak trudno sprawdzić post przed jego wysłaniem? Poświęćcie kilka sekund na ponowne przeczytanie tego, co napisaliście i poprawcie wszystko to, co słownik w Waszym telefonie przekształcił!

Przyznam się szczerze, że czasami się z Piotrem nie zgadzam ale w tym aspekcie ma ode mnie pełne poparcie! On jest skarbnicą wiedzy i zawsze pomoże ale to od nas zależy, jak ta pomoc będzie wyglądała. Jedno zdjęcie jest jak tysiąc słów! Czy tak trudno jest się zalogować na https://obrazki.elektroda.pl/index.html i stamtąd wrzucać fotki na forum a nie z chińskich serwisów, które mój program antywirusowy wyłapuje od razu jako niechciane połączenie?

Zdaję sobie sprawę, że tym wpisem mogę wywołać "gó#noburzę" ale robię to dla dobra moderatorów i administratorów tego forum, którzy poza tym również mają swoje obowiązki w pracy i wobec swojej rodziny. Miejmy to proszę na uwadze i szanujmy ich cenny czas!!!

Pozdrowienia z Korei ;)
Hinomoto N200 & Iseki TXG237 + stado maszyn do wykonywania trawników i pielęgnacji boisk

Dziuk
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:15
Lokalizacja: Wola Okrzejska

Re: Mitsubishi D 1800

Post autor: Dziuk » 31 sty 2019, 11:42

Nazwę tematu zmieniłem na chyba bardziej odpowiedni. A jeśli chodzi o wrzucanie zdjęć to tak- jest bardzo kłopotliwe. Może nie wszyscy są tak kumaci internetowo jak wy i to duży problem aby wysłać tę fotę! Są osoby które już rozbierały tego typu zwolnice i jeśli uznają za stosowne to się wypowiedzą, a jeśli nie rozbierały to i tak mi nie pomogą pomimo braku zdjęcia. Jeden mały błąd w pisowni- przepraszam. Wykonuję dokumentację fotograficzną moich prac którą planuję zamieścić na forum aby innym użytkownikom było łatwiej. No chyba że temat nie zostanie wcześniej usunięty przez jakiegoś moda ... Pozdrawiam!!!

ODPOWIEDZ