Antonio Carraro Użytkownicy

krzycho2510
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2015, 19:08

Antonio Carraro Użytkownicy

Post autor: krzycho2510 » 18 mar 2015, 19:18

Zakładam post i zwracam się do osób które posiadają ciągniki tej marki o wpisywanie się i opinie jako użytkowników. Sam przymierzam się do zakupu i wszelkie rady, ciekawostki i opinie będą mile widziane :)

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 687
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Antonio Carraro Użytkownicy

Post autor: wojtis1990 » 06 paź 2021, 18:12

Odświeżę kotleta. Również zastanawiam się nad tym przegubowym ciągniczkiem. Czy ktoś użytkuje taki ?

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Antonio Carraro Użytkownicy

Post autor: marekspectra » 12 paź 2021, 10:09

Miałem przyjemnosć przetestowac na winnicy 3 róznej wielkosci maszyny

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maszyny trafiły na weekend do testów, niestety nie miałem zbyt wiele czasu wiec poza powożeniem sie po winnicy z kosiarką i mulczerem nie wiele z tej okazji skorzystałem. Niewiele tez mam do powiedzenia :)

Moje odczucia sa takie , że bardzo wiele zależy od tego gdzie i do czego ma służyć ten traktor. Na równiny myślę że ma zbyt mały promień skrętu - to duze ograniczenie. Na prace w górach - jest idealny A na stromych górach - zadna maszyna typu Kobota i inne mu nie dorówna. Jest fantastyczny ! Jego mega niski środek ciężkości i niezalene położenie osi ( taki "wykrzyż" jak w terenówkach ) powoduje że jest bardziej wszedłołazem niż traktorem. Kapitalną cechą tego średniego i dużego modelu jest obracany kokpit. Czyli obracam siedzisko z kierownica -do tyłu i zamiast kosiarki za plecami, mam ja przed sobą. To robi wrażenie i powiem ze jest mega rozwiązaniem. Szczerze powiem, że gdyby nie było Kuboty to Carraro byłby bardzo poważnym typem do pracy na winnicy. Mówię tu o tym dużym 50 KM modelu. Praca na tej maszynie jest przyjemnością.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 687
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Antonio Carraro Użytkownicy

Post autor: wojtis1990 » 12 paź 2021, 18:17

Tak naprawdę najbardziej boję się braku części i instrukcji serwisowych na Polskę. Przejrzałem pół internetu i filmów, robią robotę i są naprawdę uniwersalne. Ceny u nas też przystępne.

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Antonio Carraro Użytkownicy

Post autor: Luzak » 12 paź 2021, 18:55

To obracane siedzisko z kierownicą jest mega. Sprzęt pierwsza klasa. Z dostępnością części jest pewnie jeszcze gorzej niz do leciwych japończyków.

ODPOWIEDZ