Yanmar AF220s

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Yanmar AF220s

Post autor: marekspectra » 17 sty 2016, 09:14

To może sprecyzuje, "wciskanie kciukami" to takie moje obrazowe określenie na klasę dokładnosci pasowania obudowa-łożysko. Po prostu mamy tu do czynienia z taką dokładnoscią i prezycją wykonania. Oczywiscie to tylko maszyna choc japonska i ma prawo sie zużyć wyrobić, tj zowailozować otwór gniazda. Jak bedziesz składał swoją, zwróć uwagę jak wchodzą łozyska w pochwe mostu, przekładnię kątową ( pół oś - krótki wałek pionowy) Tam nie masz potrzeby używania niczego do wbijania łożysk, wchodza same , a nie wypadaja :)
Uwielbiam za to Japonczyków - robota przy tych ich wynalazkach to prawdziwa przyjemnośc :) Ale to juz kiedys pisałem :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Miecho
Posty: 638
Rejestracja: 03 lut 2015, 20:33

Re: Yanmar AF220s

Post autor: Miecho » 01 gru 2017, 20:27

Na TractorData umieścili wreszcie konkretne informacje dotyczące mojego modelu :D
http://www.tractordata.com/farm-tractor ... af222.html

finias
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2021, 08:27

Re: Yanmar AF220s

Post autor: finias » 11 cze 2021, 08:39

Witam Miecho od dluzszego czasu obserwuje twoj temat bo tak sie złożyło ze zostałem włascicielem podobnego sprzetu. Pozwolilem sobie napisac z pytaniem czy jest szansa ze fotki ktore tu zamieszczasz w wolnej chwili podrzucił byś na maila bo niestety tu widze je zamazane albo wcale sie nie otwieraja. Czytajac twoje wpisy widze ze bede mia mnóstwo pytań do ciebie i jesli to nie bedzie problem pozwole sobie napisac na priva, pozdrawiam finias.

ODPOWIEDZ