Kłopoty z przednim napędem

OloGKA
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2016, 12:59

Re: Kłopoty z przednim napędem

Post autor: OloGKA » 29 gru 2018, 20:21

Tez teraz tak mi sie wydaje .... ale nie moge dojsc do czego służy ta wysoka dzwignia po prawej stronie kierownicy Wchodzi bezposrednio do skrzyni/reduktora za sprzeglem czyli nie wplywa bezposrednio na naped tyl czy przod (ewentualnie na oba na raz ...jakis reduktor?)
Tlumaczylem naklejki przy niej z tlumacza wychodzi tak: Pozycja do przodu "standard" Do tylu tlumaczy jako "władza" Naklejka ostrzedawcza przy tej dzwigni mowi glownie o tym zeby z trybu "władza" korzystać tylko na plaskiej rownej powierzchni bo jest duza moc i mozna doprowadzic do uszkodzeń nie mozna jezdzic pod gore ani wyjeżdżać pod obciazeniem z miekiego na twarde...tak wywnioskowalem z tlumaczenia (Postaram sie pozniej wkleic zdjecia z tlumaczenia, ...... moze ktos wiecej wywnioskuje z tej treści)

Uzywaz tej wajchy ? .... jesli tak to w jakich sytuacjach sie Tobie sprawdzilo /przydalo? Mi wydaje sie ze w pozycji do tylu "wladza" traktorek wolniej jedzie to wszystko nie moge znalesc jakiegoś zastosowania Myslalem ze blokuje na sztywno przod ale nie nawet nie ma pezposredniego polaczenie z przednim napędem Nie wiem do czego to może być
Yanmar F7 forte, Kubota KR850

Lasowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2014, 19:32
Lokalizacja: Małoplska

Re: Kłopoty z przednim napędem

Post autor: Lasowy » 29 gru 2018, 21:39

Brawo dla ciebie za podjęcie trudu tłumaczenia. Ja mam mniej zapału. Doświadczalnie też wyczuwam, że z wajchą do przodu idzie jakby lżej i szybciej, a z wajchą w tył wolniej. Rozpracowałeś może panel sterowniczy ufo? Z tym też do końca nie daję rady.
Yanmar F7 Forte

OloGKA
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2016, 12:59

Re: Kłopoty z przednim napędem

Post autor: OloGKA » 30 gru 2018, 12:59

niestety jeszcze nawet nie próbowałem tylko wrzuciłem w tłumacza tą instrukcje na błotniku

Obrazek
Yanmar F7 forte, Kubota KR850

OloGKA
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2016, 12:59

Re: Kłopoty z przednim napędem

Post autor: OloGKA » 30 gru 2018, 13:03

a to ta naklejka ostrzegawcza wajchy po prawej stronie kierownicy

Obrazek
Yanmar F7 forte, Kubota KR850

OloGKA
Posty: 34
Rejestracja: 05 lis 2016, 12:59

Re: Kłopoty z przednim napędem

Post autor: OloGKA » 30 gru 2018, 13:05

Daj znac co juz rozszyfrowałeś jesli chodzi o działanie UFO
Jesli chces przetłumaczyc jaką naklejkie napisz
Yanmar F7 forte, Kubota KR850

ODPOWIEDZ