Rozrzutnik sadowniczy - projekt

Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Rozrzutnik sadowniczy - projekt

Post autor: Adam bez ziemi » 26 lut 2016, 22:40

http://olx.pl/oferta/przyczepa-do-kiszo ... 66b20064aa Coś w tym kształcie co opisywałem wcześniej z wykorzystaniem do ściółkowania borówki na plantacjach.

b17
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2017, 18:41
Lokalizacja: lubelskie

Re: Rozrzutnik sadowniczy - projekt

Post autor: b17 » 31 mar 2017, 10:34

witam ..jestem nowy i to moj pierwszy post na tym forum.. intersuje mnie ten temat.. prowadze plantacje borowki ..i borykam sie z rozsypywaniem trociny pod krzaki ..mysle zeby wykonac cos takiego jak rozrzutnik do obornika z tym ze bym dolaczyl tasme na zrzut pod krzaki trociny. caly ten sprzet musi byc dostosowany byc do rozmiarow panujacych na plantacjii .czyli jest wasko. kubota akurat z ta szerokoscia sobie radzi.. wiem ze musze zaczynac od zera czyli konstruowac ... szukam i szukam..
pozdrawiam

gregor2016
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2016, 10:35

Re: Rozrzutnik sadowniczy - projekt

Post autor: gregor2016 » 30 kwie 2017, 00:01

Witaj b17... ja tez kilka lat pracuje przy swojej borowce ręcznie. Mysle juz nad jakąś konstrukcją , która ułatwi mi prace . Do tej pory zajmowało mi to zdecydowanie za duzo czasu .. i to przy pracy dwoch czy trzech osob... doszedlem do wniosku ,że konstrukcja takiego urzadzenia nie nalezy do najlatwiejszych .Biorac pod uwage szerokosc oraz grubosc rozsypywanej materii, która byłaby zadowalajaca. Przejrzałem juz kilka projektów.. na tym forum oraz zdjęc z przerobkami lub propozycji ich wykonania. Jeśli wpadnę na pomysł napewno będę probowal zrobic taką "machine" odpowiednich rozmiarów i wydajnosci. I jesli mi się uda podziele sie zdjeciami i opinią na tym forum..
Work. Don`t play :)
YM AF230

ODPOWIEDZ