Czym wbić się w nieznany teren?

Gelo
Posty: 417
Rejestracja: 24 paź 2017, 10:05
Lokalizacja: Kock

Re: Czym wbić się w nieznany teren?

Post autor: Gelo » 29 mar 2019, 09:52

Jak się za to wziąłem to wyzbierałem z 4 przyczepy gruzu akurat znajomy je wziął do utwardzenia sobie drogi . Więc nie wiesz jak do końca jest z tym kawałkiem działki. Jak pod trawnik to możesz po tym tylko wyrównać i z rolki trawę na siatce . Pod warzywniak to mineralny nawieź i przy oraj .
O czym ty piszesz? Żeby cokolwiek tam rosło to trzeba odbadylić i uprawić. Przeleciał separacyjną, teraz trzeba zaorać i poprawić talerzówką. Posiałbym polon i tu najlepiej grykę na gęsto albo jak woli spryskać. Poleży i ponowna orka. Trawa w rolkach na badyle? Jeśli chce mieć zamiast trawy badyle, to tak zrobi.
Branson 4020

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Czym wbić się w nieznany teren?

Post autor: k_sit » 29 mar 2019, 11:41

Gelo niewiem jak ty do tego podchodzisz ja tylko opisałem swoje perypetie z przywróceniem działki. Teraz tam sąsiad uprawia zboża i jest zadowolony . Przedtem musiałem usunąć drzewa ,chaszcze, różne inne aby cokolwiek zacząć robić. Moja była puszczona w samopas ze brzozy i dęby u podstawy miały więcej niż modelki w udzie . :lol: A żeby cokolwiek rosło to mineralny i naturalny nawóz plus przedplony i poplon na nawóz zielony gorczyca.
itp.

ODPOWIEDZ