Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Sproket
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:19

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: Sproket » 15 wrz 2017, 11:46

Co to znaczy namieszał na forum? A może po raz pierwszy ktoś napisał czego naprawdę potrzebuje i posiadał doświadczenie w temacie a wszystkich to zaskoczyło? A może ktoś dokładnie czytał forum od lat i nagle się zarejestrował, znając charakter forum?

Gdybym był sprzedawcą, to byłoby tu już jakieś pół tony zdjęć i linków.

Sam dostałem w jednym z postów odpowiedź o treści "Nikt ci tu nie powie gdzie kupował", więc trzymam się waszych zasad i nie wiem w czym problem, bo to nie ja je ustaliłem tylko forum. Czy to jest logiczne? To wasze zasady, którymi dostałem w nos więc o co chodzi?

Może tak: Jeżeli napisałem gdzieś coś co komuś namieszało - bardzo przepraszam i wnoszę do administracji o usunięcie wszystkich moich postów, w których jest namieszanie oraz gdzie znajdują się wpisy o treści przewyższającej możliwości tego forum. Można tez mnie zbiorowo zbanować i też będzie OK.

Awatar użytkownika
piotrbpm
Posty: 1965
Rejestracja: 03 lut 2013, 12:02
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: piotrbpm » 15 wrz 2017, 20:20

Temat dość dziwny, był problem za chwile został rozwiązany i czeski film nic nikt nie wie .
W dobie gdzie każdy ma internet wyszukanie czegoś to tylko kwestia czasu nie wiem po co te tajemnice .
Dobrze jakby na forum ludzie sobie pomagali ....
https://www.youtube.com/user/piotrbpm/videos
B7001D,YM2000,YM2210,YM2000B,B8200D,B1550D,YM2310D,YM2420D,D238F,
YM2210D,B1702D,L3200F,B1902D,FX335D,F215D,GL32D,L4150D,FX24D,B2150HD,TA527F,TA530F

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: Luzak » 15 wrz 2017, 20:31

Rozumiem, że można nie podać ceny - sam tak zrobiłem ze względu na warunki handlowe. Ale model? producent? Tak totalnie nic? Wcześniej pytania o ilość pasków, o tamto i o inne sprawy a na na koniec ZERO info - mało elegancko :-(

Awatar użytkownika
RobsonWawa
Posty: 580
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:32

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: RobsonWawa » 15 wrz 2017, 22:28

Kolego Sproket - sorki , ze tak się zwracam ale nie uchwyciłem Twojego imienia.
Może i ktoś Ci napisał, że nie poda ceny, ale proszę nie mierz wszystkich jedną miarą
bo to krótka miarka. Piszesz, że śledzisz forum od lat- skoro tak to aż dziwi , że nie wychwyciłeś
wielu podanych tu informacji. Nie będę pisał za innych ale sam podawałem w różnych wątkach
miejsca i ceny zakupu , w wielu postach pisanych przez innych takie informacje też znajduję.
Pozwól , że Ci wyłożę jak ja rozumiem sens istnienia każdego forum.
Otóż forum to takie miejsce w którym ludzie zapaleni jakąś pasją szukają możliwości jej rozkwitu,
w tym celu korzystają z doświadczeń i wiedzy innych za co dziękują dzieląc się wiedzą swoją

To forum ma formę otwartą czyli , że można korzystać z wiedzy tu zawartej nawet nie będąc zalogowanym.
Ponieważ się zalogowałeś mogliśmy uważać , że chcesz się przyłączyć do naszego grona.
Nie chcesz się dzielić wiedzą? , Twoja wola, ale proszę nie rób dymu.
Zbliża się czas wykopków to i bez tego będzie dosyć dymu.
Czytam tu o jakimś Twoim życzeniu zbanowania, proszę nie obrażaj naszej inteligencji - my jesteśmy proste chłopy
i rozumiemy prostą gadkę.
Weź więc chłopie 3 głębokie wdechy i wyluzuj, jest piątunio :)
Miłego wieczoru wszystkim życzy Robsonwawa

Sproket
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:19

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: Sproket » 15 wrz 2017, 22:49

Luzak: zgadzam się z Tobą, jednak jest pewne zagadnienie : Ten sprzęt sprzedaje TYLKO JEDNA firma w PL i nikt inny, więc nie ma opcji, żeby pomylić, bo jak podam zdjęcie, typ (tabliczki znamionowe są polskie) to stanie się to żywą reklamą.

Co innego z Geo i innymi chińczykami w różnej gamie kolorów a tą samą fizyczną konstrukcją - sprzedawanych przez kilku/kilkunastu sprzedawców. Tu niestety mamy jednego sprzedawcę produktu w PL więc nic tu nie jestem Ci w stanie wykombinować.

Jak nie znajdziesz "u wszystkich", tylko w tej firmie (a różnią się na pierwszy rzut oka od tych typu GEO znacznie) - będzie to oznaczać, że to ta glebogryzarka. Ot cały rebus . Waga w okolicach 200kg.

piotrpm: Jak dojrzejecie do założenia wątku "rzetelni sprzedawcy i bajkopisarze" chętnie coś tam naskrobię, ale mój post na pewno nie będzie pierwszym, ani piątym w kolejności. Uważam, że każdy z długim stażem i doświadczeniem na forum (a szczególnie Ci, którzy mają parcie na informację co kupiłem) może pokazać, jak sobie pomagacie poprzez "przesiewkę" dilerów, importerów i producentów opisując własne doświadczenia. Trzeba mieć do tego nieco odwagi, ale wierzę w waszą siłę. Sam miałbym sporo do powiedzenia w takim temacie z racji dość szerokiego wachlarza doświadczeń zakupu sprzętów w naszym kraju u różnych sprzedawców, no jest tego trochę.

Pozdrawiam wszystkich w tym wątku i dziękuję tym, którzy odpowiedzieli na moje wcześniejsze pytania, szczególnie za wklejenie obrazów przekładni.

W tym dziale to mój ostatni wpis, sprzęt znalazłem samodzielnie, nie za pomocą forum i uważam, że podałem na jego temat co mogłem.
Wy oczywiście sobie jeszcze możecie na mnie pomarudzić, taki wasz przywilej.

I za radą Robsona - luzuję czyli będę śledził konkursik o oponach do czasu jego zamknięcia, a nastąpi to pewnie na początku przyszłego tygodnia.

szymon28
Posty: 206
Rejestracja: 01 mar 2016, 11:10
Lokalizacja: Wodzisław sl

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: szymon28 » 16 wrz 2017, 11:27

A co ci szkodzi zrobić reklamę rzetelnemu i solidnemu sprzedawcy? Zabronili się polecać? Ile cenisz za taką reklamę nie licząc rabatu na zakupiony sprzęt? I ostatnie, po co się chwalisz skoro i tak nie zamierzasz dzielić się konkretnymi informacjami? Dziwny jesteś.

Miecho
Posty: 638
Rejestracja: 03 lut 2015, 20:33

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: Miecho » 16 wrz 2017, 11:44

Ciekawy temat o glebogryzarkach, można go streścić:
"mam, ale nie pokaże
wiem, ale nie powiem"
Na miejscu admina wyciął bym to ;)
Dajecie się trolować jak dzieci, każda Wasza odpowiedź jest startą czasu i pożywka dla trola.
Ma jakiś problem egzystencjonalny, potrzebuje uwagi i uznania, chce abyście go prosili i błagali, a na koniec się okaże, że nic z tego.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Glebki: AKR100 Czeskie i ESRT-105Z (Zeppelin?)

Post autor: marekspectra » 16 wrz 2017, 13:24

Istotą Forum jest wzajemna pomoc i inspiracja. Nie widzę sensu dla kontynuowania dalej tej dyskusji.

Zamykam temat.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Zablokowany