Kosiarka bijakowa efl 125 geo

Bradomsko

Kosiarka bijakowa efl 125 geo

Post autor: Bradomsko » 09 paź 2019, 14:09

W końcu wytestowałem kosiarkę i jestem pod wrażeniem,
Jeden z tańszych modeli a robi robotę.
Mam bijakową perruzzo 145 do miniładowarki knikmops a traktorkiem z mniejszą skosiłem szybciej i lepiej. Widzę dużą przewagę w napędzie wom nad napędem hydraulicznym.
Kosiarka wymaga modyfikacji muszę dołożyć tylne kółka żeby nie rwała na skrętach ale to dopiero zimą. Nie mam jeszcze żadnych fotek ale postaram się dodać

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Kosiarka bijakowa efl 125 geo

Post autor: lewan24pl » 09 paź 2019, 15:05

No właśnie bijakową najlepiej po prostym jeździć nie lubi ostrych skrętów sam to zauważyłem więc jeżdżę po prostym do końca obracam się na asystencie skrętu a na koniec poprzecznie raz max dwa razy przejazd,trochę to uciążliwe gdzieś w koło drzew czy innych przeszkód
A u ciebie są młoteczki czy te nożyki Y

To takie coś chcesz zrobić jak w tej
Przykład
https://www.autogielda.pl/sprzedam_masz ... 7YW7L.html
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Bradomsko

Re: Kosiarka bijakowa efl 125 geo

Post autor: Bradomsko » 09 paź 2019, 16:14

Coś w tym stylu myślę jeszcze przerobić zawieszanie do traktorka żeby bolce nie były sztywno w tuzie ale pracowały również góra dół bo tak mam w perruzzo i super sobie radzi na nierówności kosiarka przechyla się razem z terenem i dokładniej kosi. Nożyki y bo młotki od producenta to porażka

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Kosiarka bijakowa efl 125 geo

Post autor: lewan24pl » 09 paź 2019, 19:59

Ja mam AGL125 na wysięgniku i dolne mocowanie na sztywno ale górne mam jedno oczko na sztywno drugie jak by fasolke i może się przesuwać po nierównościach
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

ODPOWIEDZ