Podczepienie zwykłej lekkiej przyczepki samochodowej

Awatar użytkownika
Luzak

Re: Podczepienie zwykłej lekkiej przyczepki samochodowej

Postautor: Luzak » 13 sie 2017, 21:29

Dzisiaj kupiłem w Juli - przy produkcie jest info, że końcówka więc możliwe, że więcej go nie będzie. Jak więc ktoś coś to trzeba się śpieszyć.
Kubota B24240 / Kosiarka pielęgnacyjna TEHNOS MTL120 / Glebogryzarka KUHN EL22-120 / Ładowacz MX C1 / Pług dwie skiby / Pług do śniegu

Awatar użytkownika
Luzak

Postautor: Luzak » 20 sie 2017, 14:05

Zestaw u Julki kupiony. Kubuś przyjechał i okazało się, że potrzebuję tylko kulę bo tylny uchwyt jest przystosowany do tego aby tylko kulę przykręcić. Nie zmarnuje się. Będzie do następnego maleństwa :-)
Kubota B24240 / Kosiarka pielęgnacyjna TEHNOS MTL120 / Glebogryzarka KUHN EL22-120 / Ładowacz MX C1 / Pług dwie skiby / Pług do śniegu

Awatar użytkownika
yanmarf17d

Postautor: yanmarf17d » 03 wrz 2017, 18:44

Potrzebowałem dowieźć zakupione deski na miejsce budowy altanki. Jak widać nie było problemu ze zmianą środka transportu z auta na traktor. Na dolnym mocowaniu umieściłem hak kulowy a podnośnik bez belki poszedł w górę. Ten sposób mocowania jest stabilny w porównaniu do haka na belce. Gdy jest mocno pod górę to przyczepka uciekłaby z dyszlem do góry, a przyczepa ma nisko osadzony tył.
Obrazek
Zdzich - użytkownik początkujący YanmarF17D +kosiarka rozdrabniacz 120 + brona lekka dwupolowa + paleciak + żurawik +pług jednoskibowy+pług do śniegu 130++?

Kokosz

Postautor: Kokosz » 15 wrz 2017, 13:38

Ja mam zaczep kulowo-oczkowy z Juli. Kosztował ok 120 zł. Przykręcony do belki. Brakuje mi jedynie docisku by nie podnosił sie przy cofaniu.
Obrazek

Wróć do „Przyczepy”