Sprzedam Frezarkę do Pni

Awatar użytkownika
geofan
Posty: 154
Rejestracja: 19 lip 2015, 13:54
Lokalizacja: Tarnów

Sprzedam Frezarkę do Pni

Post autor: geofan » 28 maja 2018, 19:57

Cześć,

Sprzedam po półrocznym użytkowaniu frezarkę do pni, made by piotrbpm! W tym czasie udało mi się, wraz z Yanmarem usunąć około 1500 pni. Co prawda głównie miękkie drewno ale jednak liczba robi swoje. Sprzęt w pełni sprawny, sprawdzony i gotowy na kolejne wyzwania. Sprzedaje bo na swoich 3,5 ha nie mam już więcej pni do usuwania :) W zestawie razem z wałkiem WOM. Odbiór tylko osobisty 12 km na południe od Tarnowa.
Opis budowy i eksploatacji znajdziesz tu: http://www.malytraktor.pl/forum/viewtop ... t=frezarka
Cena 6000 zł
Yanmar FX24D + Rębak + Pług 2 Skiby + Kosiarka Pielęgnacyjna + Skrzynia + Przyczepka od tz4k14 + Brony 1,5 pola + Niwelator/Pług + Frezarka Do Pni FP3H410 + Aerator + Wyczesywarka + Układarka kabli/rur

Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 517
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:52
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

Re: Sprzedam Frezarkę do Pni

Post autor: jarekstryszawa » 29 maja 2018, 11:28

Gdybyś nieco wcześniej sprzedawał... Ja już kupiłem spalinową. TUZ 1 pasuje do zetora 3340?
jeżeli wiesz dokąd idziesz nie musisz się spieszyć https://www.facebook.com/jarekstryszawa

Awatar użytkownika
geofan
Posty: 154
Rejestracja: 19 lip 2015, 13:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprzedam Frezarkę do Pni

Post autor: geofan » 30 maja 2018, 10:31

Specjalistą nie jestem ale raczej przy tej wielkości traktora to TUZ 2
Yanmar FX24D + Rębak + Pług 2 Skiby + Kosiarka Pielęgnacyjna + Skrzynia + Przyczepka od tz4k14 + Brony 1,5 pola + Niwelator/Pług + Frezarka Do Pni FP3H410 + Aerator + Wyczesywarka + Układarka kabli/rur

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Sprzedam Frezarkę do Pni

Post autor: RobFra » 30 maja 2018, 21:34

A ja jestem specjalistą wszelkich specjalności :lol: i mówię Wam, że w tę stronę jest OK. TUZ1 maszyny do TUZ2 traktorka to wystarczy tulejki dorobić. Fakt, w drugą stronę się nie da (no da, ale spawarka i przeróbki).
Cena tej na WOM jak najtańszej spalinowej. Wypożyczyłem taką spalinową 25KM i chyba z 200kg. Akuratnie popadało i się tak urypałem.... przy karczowaniu 1 dnia kilkunastu pieńków (250zł/doba wypożyczenia to się spieszyłem), że przy kilkudziesięciu pieńkach bez zająknięcia wziąłbym na WOM. Zrobiłbym swoje i odsprzedał.
Będę za 2 tygodnie na południu i jak dam radę to podjadę obejrzeć maszynę. Może przy okazji wykopię parę tarnin, jak ich maszyna nie zjadła. :D
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

ODPOWIEDZ