[K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Mionsh
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2017, 18:59

[K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: Mionsh » 11 lut 2017, 15:52

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, nie musiałem długo szukać żeby znaleźć forum o takiej tematyce, jednak większym problemem jest znalezienie tego, czego właśnie szukam. Mianowicie tak jak widać po tytule tematu, szukam oryginalnej przyczepki do ciągniczka TV-521. Jestem zainteresowany takim sprzętem, oczywiście oryginał to ładowność 1,5t oraz wywrot w trzy strony. Jeśli ktoś posiada, lub ma znajomego który jest posiadaczem takiej przyczepki, to prosiłbym o informację w postach pod tym tematem. Przyczepka oczywiście nie musi być w dobrym stanie, wręcz przeciwnie wolałbym gdyby była do własnego remontu. Także bardzo bym prosił, jeśli ktoś ma taką przyczepkę lub informacje gdzie można ją zdobyć, proszę o kontakt pod tematem.

Pozdrawiam, G.

Awatar użytkownika
emek650
Posty: 781
Rejestracja: 27 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Małopolska,Beskidy

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: emek650 » 11 lut 2017, 20:32


Mionsh
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2017, 18:59

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: Mionsh » 11 lut 2017, 20:48

Tak, tylko że cena jest bardzo wysoka i wolałbym coś do własnego remontu

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: RobFra » 11 lut 2017, 21:08

To nie jest forum o Tomo V. ;-) To jest forum o samurajskich katanach przekutych na lemiesze...
Wlazłeś, butów nie wytarłeś i dawajcie co chce. Dali to kaprysi, że za drogo. Za flaszkę nie dostaniesz takiej przyczepki. Nie wiesz ile jest warta i marudzisz. Inny weźmie i jeszcze podziękuje. O tempora o ...
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

Mionsh
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2017, 18:59

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: Mionsh » 11 lut 2017, 21:17

O bardzo przepraszam jeśli uraziłem Cię tym, że potrzebuję pomocy. Oczywiście wiem ile jest warta i nie pisałbym tutaj tego tematu, gdyby ta z olx mi pasowała. Uważasz że nie widziałem jej wcześniej na tym portalu? Wiem jaka jest jej cena, dlatego napisałem że szukam czegoś, co potrzebuje wkładu własnej pracy. Jak cały ciągniczek wyremontowałem, tak samo i to chciałbym odrestaurować własnoręcznie. Masz racje, co za czasy bo chciałbym wszystko za darmo, nie wytarłem butów w jakim sensie? Mam zrobić jakieś specjalne powitanie? Napisałem po .potrzebuję pomocy i tyle, nie wiedziałem że od razu zostanę zganiony za to że szukam "złomu".

toku74
Posty: 569
Rejestracja: 08 kwie 2013, 23:29
Lokalizacja: pomorskie

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: toku74 » 11 lut 2017, 22:15

Obaj po bandzie poszliście i to nie wąsko.
Pierwszy post: POWITANIA. Dopiero potem pytaj co potrzbujesz, poaż fotki tego co masz, pochwal się co zrobiłeś. To cieszy i mobilizuje innych. Zjobki dostałeś prawidłowo choć ... no dobra , prawidlowo. Co do przyczepki, gdybyś tu zaglądał, a ktoś by miał coś takiego lub wiedział kto ma znaazłbyś to w właśnie tym wątku w którym napisałeś.
Po co Ci oryginał? Jakieś muzeum, Fanklub? Też zdjęcia by się fajnie oglądało. Nie dziw się, że wpadasz na forum, i odrazu: dajta mnie to.... i ktoś Cie strofuje. Fakt, faktem miło powitac nowego małotraktorowca.
Ps. To nie jest forum wyłącznie dla japończykowców. Mały Traktor to też TZ4K14 i TV -Jugol. Nie wiem, chba 521. Pozdrawiam i witam.

winnica
Posty: 94
Rejestracja: 04 gru 2015, 18:12

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: winnica » 11 lut 2017, 22:42

Mały to pojęcie względne (jakby postawić traktor 120 KM obok tego co ma 300 i więcej to będzie mały) ale my wiemy o co chodzi. Faktem jest że to jest forum a nie portal kupię-sprzedam, i po rejestracji należy się przedstawić itd , a wszyscy będą przyjaźnie nastawieni.
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
emek650
Posty: 781
Rejestracja: 27 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Małopolska,Beskidy

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: emek650 » 11 lut 2017, 23:21

tylko że cena jest bardzo wysoka
Jeżeli uważasz że taką przyczepę dostaniesz "za flaszkę" to powodzenia, niektórzy podobno mają szczęście :) , nie twierdzę że z ogłoszenia to tanio, ale policz sobie materiał, o robocie nie wspomnę, bo nie zmieści się w kwocie nawet grubo zawyżonej. Jestem w trakcie modyfikacji mojej przyczepki, więc wiem ile co kosztuje.
Do dobrego tonu należy najpierw się przywitać ,przedstawić, potem zwracać się o "cośtam", chociaż w "obecnych czasach" i tego nie jestem pewien, "pokolenie roszczeniowe", "postawa asertywna" itp,itd, cholera chyba stary jestem, :D.

Mionsh
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2017, 18:59

Re: [K] Oryginalna przyczepka do TV-521

Post autor: Mionsh » 11 lut 2017, 23:45

Nie na każdym forum trzeba się przywitać żeby dostać pomoc, więc myślałem że i tutaj tak jest. Wiem że to nie jest portal aukcyjny ale jestem jednak dział Kupie/Sprzedam. Również napisałem że jest to mój pierwszy post, z czego w sumie może wynikać że jestem tutaj pierwszy raz, oraz po dacie rejestracji. Tak, mam większość rzeczy do tego modelu oryginalnych które sam odrestaurowywałem (jak i sam ciągniczek) dlatego chciałbym też przyczepkę.


ODPOWIEDZ