Kubota ZEN-NOH

oscar.adrenalina
Posty: 114
Rejestracja: 01 lip 2013, 16:11
Lokalizacja: Orońsko koło Radomia

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: oscar.adrenalina » 30 gru 2013, 22:52

Podejrzewam że może być to olej wymieszany do którego dostała się woda, a raczej jestem tego pewien. Miałem taki olej w glebogryzarce kiedy dostała się do niego woda.

Halogen, poszukaj na tylnym błotniuku otworów, w mojej B1500 okazało się że są fabryczne i tylko do nich halogen przykręciłem. Zasialanie wziąłem bezpośrednio z akumulatora bo halogen ma własny włącznik. Na tym zdjęciu powinieneś zobaczyć halogen, jest na prawym błotniku Obrazek

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: marekspectra » 01 sty 2014, 13:11

Oskar lubie patrzeć na Te Twoje fotki :) fakt być może jestem skażony paplaniem sie w błocku :) Ale nie o tym chciałem. Bardzo Cie proszę opisz w jaki sposób można tak wklejać fotki jak zrobiłeś w tym wypadku!!!! ? :D

Jak wkleić miniaturkę by po kliknięciu w nią zobaczyć foto w pełnym rozmiarze ?

Plissssss :D

a i jeszcze o tych fotkach Twoich narzedzi a szczególnie opryskiwacza...proszę o duzy rozmiar :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

oscar.adrenalina
Posty: 114
Rejestracja: 01 lip 2013, 16:11
Lokalizacja: Orońsko koło Radomia

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: oscar.adrenalina » 02 sty 2014, 20:54

Zdjęcia - mam na fotosiuku i tam jest nowosć "link do zdjęć w wielkim rozmiarze" specjalnie na fora.
Jutro zrobię duże zdjęcia i wstawię.

oscar.adrenalina
Posty: 114
Rejestracja: 01 lip 2013, 16:11
Lokalizacja: Orońsko koło Radomia

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: oscar.adrenalina » 02 sty 2014, 20:56

Zdjęcia - mam na fotosiuku i tam jest nowosć "link do zdjęć w wielkim rozmiarze" specjalnie na fora.
Kopiujesz link i wstawiasz w ten sposób który kiedys mi opisałeś:-)
Co do opryskiwacza to jutro zrobię duże zdjęcia i wstawię.

Ale jeśli klikasz zdjęcie na fotosiuku otwiera się galeria i tam są moje wszystkie zdjęcia.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: marekspectra » 03 sty 2014, 10:22

Piękne dzięki! zaczyna mi sie podobać ten Fotosik. Ja trzymam na Picassa ale krew mnie zalewa jak cały czas czegoś chcą a to nr telefonu a to adres a to kto jest na fotce... ale mnie to w... ech.

No dośc o tym. Pytałem o opryskiwacz bo to dość niecodzenne spotykana maszyna jadąca na małej Kubocie. Masz jakieś nietypowe gospodarstwo? uprawę?

Przy okazji jadę dzisiaj kupować auto do hodowycy.... ślimaków :) poważnie Włoch z żoną Włoszką nauczyli sie polskiego, przyjechali do Polski i kupili budynek starej ,malej szkoły na wiosce i założyli hodowle :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

oscar.adrenalina
Posty: 114
Rejestracja: 01 lip 2013, 16:11
Lokalizacja: Orońsko koło Radomia

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: oscar.adrenalina » 03 sty 2014, 21:19

Niedaleko mnie też jest taka hodowla pod Skarżysko Kamienna .
Opryskiwacz kupiłem bo mnie krew zalewala kiedy musiałem płacić po 300za opryskanie 1h pola. Robią mi już wentylatorowy 100l. Przestawiam gospodarstwo moich rodziców z uprawy ziemniaków i żyta na uprawy ogrodnicze.
Malina na razie, w planach truskawki pod osłonami i borówka amerykańska na starych łąkach. Ziemia jaka dysponuje to klasy 5 i 6 o powierzchni ósmej 2h łąki 2,5h . Kiedyś za młodu nie cierpiałem pracy w polu teraz to moje hobby. No i w końcu mam traktor :-)

tomek1
Posty: 163
Rejestracja: 21 lis 2013, 21:32
Lokalizacja: Łódzkie (piotrkowski)

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: tomek1 » 12 sty 2014, 00:31

Witam !
A tu moja Kubotka ładowała paletę na przyczepkę więc musiała wjechać na taras :D
(10.01.2014)

Obrazek
A to przy montażu sztachet w płocie (pazdziernik)
Obrazek

I owoce naszej wspólnej pracy
Obrazek

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: marekspectra » 12 sty 2014, 10:16

Ale świetne fotki ! super! bardzo mi sie podoba takie story! Bo generalnie o to chodzi że dzięki naszym maleństwom robimy fajne rzeczy czy to przy domu, czy przy ogóródku, w sadzie czy na polu z czego i z samej parcy i z jej efektów czerpiemy po prostu radość i zadowolenie :) U mnie to dokładnie tak działa :)

Nasze traktorki są najlepśiejsze na śiwecie !!! :D
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

tomek1
Posty: 163
Rejestracja: 21 lis 2013, 21:32
Lokalizacja: Łódzkie (piotrkowski)

Re: Kubota ZEN-NOH

Post autor: tomek1 » 12 sty 2014, 13:21

Dzięki Marek , u mnie dokładnie też tak to działa .

ODPOWIEDZ