Jak wklejać fotki i filmy

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Jak wklejać fotki i filmy

Post autor: RobFra » 07 gru 2014, 22:32

Wiadomo, że 1 zdjęcie zastępuje 1000 słów, ale jak je wkleić.

Podam przykład jak wstawić zdjęcie z fotosik.pl
Polecam rejestrację, ale można i bez. Można wykupić abonament - za 19zł/rok mam hohoho - wyszła kryptoreklama, ale nie znalazłem niczego podobnego i darmowego. Jak ktoś zna to poproszę.

Robimy zdjęcie aparatem, komórką itp. Podłączamy się do kompa i tam zapisujemy zdjęcia. Logujemy się na naszym hostingu zdjęć tutaj np. fotosik.pl.
Wchodzimy w dodaj zdjęcia. Wybieramy zdjęcia do załadowania. Rozpoczynamy przesyłanie. Nazywamy album, zaznaczamy bez ograniczeń wiekowych itp. Po załadowaniu możemy skopiować skrót na forum z miniaturą lub w rozmiarze oryginalnym.

Czekam na info jak się wkleja filmy :mrgreen:
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

tomek1
Posty: 163
Rejestracja: 21 lis 2013, 21:32
Lokalizacja: Łódzkie (piotrkowski)

Re: Jak wklejać fotki i filmy

Post autor: tomek1 » 28 lut 2015, 21:53

Jeśli masz konto na "google+" to mogę podpowiedzieć , a jeśli nie to w kilka minut możesz je założyć .

Miecho
Posty: 638
Rejestracja: 03 lut 2015, 20:33

Re: Jak wklejać fotki i filmy

Post autor: Miecho » 03 mar 2015, 19:16

Ja od lat mam zdjęcia tu http://www.photobucket.com
Można ustawiać biblioteki/foldery/pod foldery, ich prywatność, hasłować,
Na fora wysyła się duże zdjęcia lub miniatury - od razu generuje się kod phpBB [IMG]. Można wklejać do postów ile się chce fotek.

Od razu wygeneruje linki na strony w kodzie html i jako treść emaila - ale ich fizycznie nie ma jako załączników więc obchodzimy limity wysyłania do 10MB

W przeciwieństwie do Googla, materiał nie staje się dobrem publicznym.


Awatar użytkownika
yanmarf17d
Posty: 1035
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:31
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Jak wklejać fotki i filmy

Post autor: yanmarf17d » 04 kwie 2018, 20:46

Wcięło mi sporo fotek, którymi przyozdabiałem swoje wpisy. Mea culpa. Przyczyna, to wybór darmowej strony do wklejania kodów BBC, która nagle zniknęła, a wraz z nią moje zdjęcia. Jeśli ktoś przeglądał moje posty i brak w nich fotek, to Sorry :x
Czeka mnie dodatkowa praca i wklejanie ponowne zdjęć poprzez elektrodę. Na początku mojej bytności na forum www elektroda nie wymagała rejestracji i z tego okresu zdjęcia się zachowały. Potem wklejałem przez w/w stronę. Część zdjęć obecnie znajduje się na stronie www w i na FB ( Stopka)
Zdzisław - YanmarF17D + Kubota GL32
www.youtube.com/channel/UCQPErmTFOB6a_AF-9XMFlcw
www.facebook.com/yanmarmania/
https://www.facebook.com/groups/647020436955553 Kubota GL -użytkownicy i entuzjaści małych traktorów

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Jak wklejać fotki i filmy

Post autor: lewan24pl » 15 paź 2019, 23:06

Ja używam tego ale płatna I chyba jest jakiś czasz darmowa żeby wypróbować czy odpowiada użytkownikowi chyba 16-18 dolców na rok jak dobrze pamiętam to myślę że spoko cena
I prosta w użyciu
https://www.imageshack.us/login
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

ODPOWIEDZ