Sklenar - Yanmar Ke-4

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
Sklenar
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2014, 21:14
Lokalizacja: Dolnośląskie

Sklenar - Yanmar Ke-4

Post autor: Sklenar » 31 sie 2014, 22:21

Witam wszystkich!
Od kilku dni jestem posiadaczem traktorka Yanmar Ke-4. Traktorek nabyłem wraz glebogryzarką. Do kompletu dokupiłem kosiarkę rotacyjną 110. Cały zestaw będzie wykorzystywany w półhektarowym sadzie. Pomimo tego, iż zakres prac ogranicza się w zasadzie do koszenia trawy i uprawy kilku arów pod warzwa to myślę, iż warto rozważyć doposarzenie traktorka w dodatkowy osprzęt, który pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości. Ufam, iż koledzy z forum dobrze doradzą co warto wybrać.........przynajmniej osprzęt - niestety na forum trafiłem już po zakupie traktorka -jednak myślę, iż dobrze wybrałem?

Wkrótce, w odpowiednim dziale zamieszczę zdjęcia i krótką prezentację traktorka :twisted: .
Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 12:40 przez Sklenar, łącznie zmieniany 1 raz.
Yanmar Ke-4D 4x4

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Sklenar - Yanmar Ke-4

Post autor: marekspectra » 31 sie 2014, 22:40

Bardzo dobrze trafiłeś z modelem. Nie pamietam ale chyba na forum jeszcze nie ma nikogo z tą serią. Tym bardziej jestesmy ciekawi - jak to bedzie się sprawowało. Choć do Twoich potrzeb to jest aż nadto :)

Przed tobą szczęsilwy czas :) budowanie osprzetu a później pierwsze z nim prace... to super przeżycie :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Kasta
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2017, 11:43

Re: Sklenar - Yanmar Ke-4

Post autor: Kasta » 09 mar 2018, 20:08

Sklenar
Czy mógłbyś powiedzieć jak sprawuje się ten sprzęt
Rozpatruje możliwość zakupu Ke4 ale nie wiem jak z częściami zamiennymi i czy to dobry model

ODPOWIEDZ