sig Yanmar AF28

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
sig
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2019, 17:04
Lokalizacja: Zawiercie

sig Yanmar AF28

Post autor: sig » 11 wrz 2019, 18:51

Witam wszystkich.
Traktorek rocznik 2005 zakupiony pod Radomskiem wraz z glebogryzarka yanmar rs1503, lejem do nawozu i pielniko-obsypnikiem.
Traktorek na chwile obecną przeznaczony do uprawy troszeczkę ponad jednego hektara oddalonego 35km od mojego miejsca zamieszkania (Zawiercie, woj Śląskie). Traktorek dojeżdza na pace busa - Nissan Cabstar z paką 4,5m.
Pokrzywowy farmer

Bradomsko

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: Bradomsko » 11 wrz 2019, 19:54

Cześć, gratuluję zakupu.
Jestem ciekawy twojej opinii o tym sprzedawcy bo podejrzewam że trak tom.

Awatar użytkownika
sig
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2019, 17:04
Lokalizacja: Zawiercie

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: sig » 12 wrz 2019, 21:15

Hejka. Traktorek zakupilem w firmie Japan Trak, wydaje mi sie ze to spolka corka firmy trak tom. Ogolnie z obslugi jestem zadowolony, co do ogolnej oceny firmy wolalbym sie wstrzymac do ewentualnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wiadomo wszyscy beda super profesjonalni przy sprzedazy... a pozniej to juz roznie bywa.
Pokrzywowy farmer

Awatar użytkownika
plakuuu
Posty: 12
Rejestracja: 31 gru 2019, 21:52

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: plakuuu » 02 sty 2020, 18:46

Witam
I jak traktorek? Już jakiś czas po zakupie. Masz jakieś doświadczenia z serwisem w Japan trak. Bo myślę tam właśnie kupić traktorek.

Awatar użytkownika
sig
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2019, 17:04
Lokalizacja: Zawiercie

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: sig » 02 sty 2020, 21:04

Traktorek pierwsza klasa, naprawde jestem z niego bardzo zadowolony. Z obsluga klienta mam troszeczke mieszane uczucia. Traktor zakupilem z kilkoma maszynami ... z data transportu byla mala obsuwa (zdaza sie) ale jedna z maszyn nie dojechala - obiecali ze dojedzie za tydzien bo maja transport do Zakopca to podrzuca mi po drodze, ok.
Tydzien minal i cisza, dzwonie wiec do nich, przeprosili powiedzieli ze za tydzien beda, po tygodniu powiedzieli ze za pare dni, po paru dniach przestali odbierac odemnie telefony. Kuzwa wydalem paredziesiat tysiecy i taka olewka. Mozna bylo powiedziec panie X sorry bron juz nie bedziemy mieli, prosze zamowic sobie gdzies indziej, ta wiec przypilnuj zebys wszystko dostal.
Dostałem gwarancje na rok (gwarancja nie uwzglednia wyciekow) ale po pol roku musze do nich przyjechac na serwis platny (400-500zl) aby ta gwarancje utrzymac.

Jesli chodzi o stan techniczny traktorka - jak na razie żyleta, tutaj nie mam zadnych zastrzeżeń. Nic sie nie zepsuło tak wiec z serwisu ne korzystałem. :-D
Pokrzywowy farmer

Awatar użytkownika
plakuuu
Posty: 12
Rejestracja: 31 gru 2019, 21:52

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: plakuuu » 28 sty 2020, 19:24

Ja też zakupiłem u nich traktor. I też pierwsze odczucia mam takie sobie. Niby, że wszystko załatwia ale później jakiś mały kontakt odpowiedź tylko na część mail. Czekam na traktorek zobaczymy jak przyjedzie bo montują tura. Cieszę się, że przynajmniej traktorek śmiga i to najważniejsze. Pozdrawiam pochwalę się jak już go odbiorę.

Awatar użytkownika
sig
Posty: 75
Rejestracja: 16 sie 2019, 17:04
Lokalizacja: Zawiercie

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: sig » 25 lut 2020, 14:53

plakuuu pisze: 28 sty 2020, 19:24 Pozdrawiam pochwalę się jak już go odbiorę.
Czekamy, czekamy - pochwal się :-D Jak ocena koncowa sprzedawcy po transakcji?
Pokrzywowy farmer

Awatar użytkownika
plakuuu
Posty: 12
Rejestracja: 31 gru 2019, 21:52

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: plakuuu » 05 kwie 2020, 09:44

Ocena końcowa sprzedawcy hym. Zobaczymy jak będzie jeszcze z serwisem. Na szczęście narazie nie trzeba. Miałem pewne zastrzeżenia uzgodniliśmy poprawki. Przy odbiorze wszystko było poprawione.
Może i są drodzy ale mają duży wybór. Traktorki ładnie odnowione stoją w dużej hali. Duży wybór i gwarancja. Uważam że warto.

jachimek1
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2020, 18:23

Re: sig Yanmar AF28

Post autor: jachimek1 » 06 gru 2020, 12:45

Co do napraw gwarancyjnych,miałbym wiele do powiedzenia.Kupiony u nich Solis26 z kosiarką bijakową i glebogryzarka. Najpierw traktorek przyjechał z pomylonymi kluczykami, nie mogłem zatankować paliwa.Po zatankowaniu okazało się ze paliwo cieknie z czujnika paliwa. Obiecali usunąć usterkę w ciągu dwóch tygodni.Czekam od sierpnia..Przy sprzedaży bardzo mili ale dalej to porażka..

ODPOWIEDZ