Hinomoto z radomska

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Bradomsko

Hinomoto z radomska

Post autor: Bradomsko » 10 wrz 2019, 18:13

Witam, mam na imię Bartek, od pół roku szukałem traktorka do firmy i w końcu znalazłem hinomoto e1804 .
Maluch jeszcze do mnie nie dotarł bo od razu zamówiłem założenie tura polskiej produkcji.
Kupiłem też kosiarkę bijakową efn125 i agregat SB 105 . Na swoim placu mam kilka maszyn od dużych traktorów i będę po kolei testował czy i jak hinol sobie poradzi;))
Ogólnie mam nadzieję że traktorkiem będę pracował na codzien ale wyjdzie w praniu jak już go odbiorę.

zwirek
Posty: 45
Rejestracja: 02 maja 2019, 19:54

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: zwirek » 10 wrz 2019, 20:27

Witam i gratuluję zakupu. I w dodatku jeszcze z osprzętem. Z własnej perspektywy czasu przyznaje że zakup traktorka to dobra sprawa ponieważ w wielu rzeczach jest niezastąpiony oraz bardzo przydatny i ułatwiający życie. A u Ciebie to myślę że zajmujesz się ogrodami? Jeżeli tak to będziesz zadowolony.

newrom
Posty: 180
Rejestracja: 23 mar 2017, 20:00

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: newrom » 10 wrz 2019, 20:59

Jak traktorek dotrze, to załóż sobie temat i pokaż jak wygląda podłączenie hydrauliki tura. Koledzy powiedzą Ci co powinieneś zmienić żeby się nie zesrało za jakiś czas ;-)

Bradomsko

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: Bradomsko » 10 wrz 2019, 21:24

Tak dokładniej to zakładaniem trawników wielkopowierzchniowych i podobne prace na budowach. Myślę że z co niektórymi użytkownikami będę mógł wymieniać się wiedzą i pomysłami

A odnośnie tura to sam jestem ciekawy co to będzie i czy właśnie zda egzamin, warsztat jest wsparcie konkretnego mechanika również , mam nadzieję że mechanikę traktorka damy radę ogarnąć

W poniedziałek po niego jadę to w przyszłym tygodniu dam znać co i jak

A w ogóle to niezłe uzależnienie te traktorki

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: k_sit » 10 wrz 2019, 22:20

Witaj . Gdzie ci montują tuza . Jakoś z hydraulika nie tak to masz do mnie blisko ;) .

Bradomsko

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: Bradomsko » 11 wrz 2019, 05:11

W traktomixie , dzięki będę pamiętał ;)

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: k_sit » 11 wrz 2019, 06:37

To hydraulika do poprawki .

newrom
Posty: 180
Rejestracja: 23 mar 2017, 20:00

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: newrom » 11 wrz 2019, 13:10

K_sit, a to któryś robi dobrze? Bo jak czytam to od którego importera by nie kupił, to hydraulika wcześniej lub później robi bokami. Oczywiście jeśli ichniejszy 'fachowiec' pogrzebie coś w fabrycznej technice.

zwirek
Posty: 45
Rejestracja: 02 maja 2019, 19:54

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: zwirek » 11 wrz 2019, 16:18

newrom pisze: 11 wrz 2019, 13:10 K_sit, a to któryś robi dobrze? Bo jak czytam to od którego importera by nie kupił, to hydraulika wcześniej lub później robi bokami. Oczywiście jeśli ichniejszy 'fachowiec' pogrzebie coś w fabrycznej technice.
Ja na razie problemów z turem i podłączeniem hydraulicznyn nie mam. Cześć osób po prostu przesadza z udźwigiem i później dzieją się cyrki. Bo wiadomo że pompa poda ale nie wiadomo jak długo. Traktorki sa małe i nie dorównaja większym braciom.

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Hinomoto z radomska

Post autor: k_sit » 11 wrz 2019, 21:45

Jak sprzedadzą oryginał to działa , bo jak dokładany to są komplikacje w podłączeniach .

ODPOWIEDZ