Karolina i Tomek Yanmar fx22d

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Karo
Posty: 19
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:32

Karolina i Tomek Yanmar fx22d

Post autor: Karo » 07 maja 2019, 17:12

Cześć, pora się przywitać, tym razem już z traktorkiem. Ja i mój "pan Zenek" zdecydowaliśmy się na zakup Yanmar fx22d u Pana Grzegorza ze Zdonii. Zaczynamy powoli. Póki co wymieniliśmy olej i filtry, uzupełniliśmy konstrukcję TUZ (belkę zdążyłam już nieco wykrzywić podczas ćwiczeń cofania z przyczepą;).
Pora wyprowadzić hydraulikę. Zaczynamy też negocjacje z handlującymi maszynami (lista sprzętów jest długa). Na razie zakupiliśmy małą wywrotkę, która przywiozła pierwsze drewno z lasu. Pierwszy prawdziwy sprawdzian jeszcze przed traktorkiem. Pozdrawiamy
P.s. zdjęcia załadować nie mogę (zapełniona przestrzeń na dysku)

Awatar użytkownika
Ulmen
Posty: 35
Rejestracja: 13 lut 2019, 16:02

Re: Karolina i Tomek Yanmar fx22d

Post autor: Ulmen » 09 maja 2019, 19:26

Hej!
Witajcie! Też jestem tu nowy, i witam was serdecznie!
Moja propozycja odnośnie wstawiania zdjęć jest taka aby robić to przez portal https://www.fotosik.pl
Wklejacie tylko link do zdjęcia i to bez problemu.

ODPOWIEDZ