Witam wszystkich:-)

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Advena
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:00

Witam wszystkich:-)

Post autor: Advena » 03 lut 2019, 15:23

Witam!
Moim skromnym traktorkiem-kosiarką jest malutki John Deere X155R.
Planuję zakupić w tym miesiącu(natchniony Robsonemwawa:-))) ISEKI 3185.
Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony 07 lut 2019, 18:43 przez Advena, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RobsonWawa
Posty: 580
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:32

Re: Witam wszystkich:-)

Post autor: RobsonWawa » 03 lut 2019, 16:24

Witaj. Nie wiem co Cię natchnęło na 3185 . Zwykły traktorek do prac pomocniczych który już dwukrotnie zawiódł. Raz drążek kierownicy a potem skrzynia biegów. Celowo wybierałem wersję bez wspomagania i w manualu. Ale prostote rozwiązania też zawodzą. Z tego i innych forów wiem że to dotyczy wszystkich nowszych konstrukcji w tej klasie. Zaletą jest uniwersalność dzięki możliwości dopięcia masy różnorodnego sprzętu. U mnie na razie się sprawdza.

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Witam wszystkich:-)

Post autor: TadeuszB » 03 lut 2019, 17:26

:D Siemanko.

Advena
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:00

Re: Witam wszystkich:-)

Post autor: Advena » 03 lut 2019, 19:39

RobsonWawa pisze: 03 lut 2019, 16:24 Witaj. Nie wiem co Cię natchnęło na 3185 . Zwykły traktorek do prac pomocniczych który już dwukrotnie zawiódł. Raz drążek kierownicy a potem skrzynia biegów. Celowo wybierałem wersję bez wspomagania i w manualu. Ale prostote rozwiązania też zawodzą. Z tego i innych forów wiem że to dotyczy wszystkich nowszych konstrukcji w tej klasie. Zaletą jest uniwersalność dzięki możliwości dopięcia masy różnorodnego sprzętu. U mnie na razie się sprawdza.
Witaj, kolego!
Mam podobną działkę i potrzebuję małego uniwersalnego traktorka. Zaletą wg mnie jest jego uniwersalność i możliwości oraz serwis, który mam niedaleko mojego domku. Rozmawiałem również z serwisantem i jak powiedział ten model nie sprawia większych problemów, za te pieniądze nie kupisz nic lepszego.
Nic nie napisałeś o problemach z Twoim sprzętem, tym bardziej dziękuję za info.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sparrow
Posty: 36
Rejestracja: 10 kwie 2018, 09:13
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Witam wszystkich:-)

Post autor: sparrow » 04 lut 2019, 13:47

Witam Ziomala ;-)
Też mieszkam pd Bydgoszczą - od strony Poznania.
Mam Yanmara SA 424 w hst. Jakbyś miał jakieś pytania, to pisz choć moje doświadczenia ciągnikowe są mocno ograniczone :mrgreen:
YANMAR SA424+kosiarka miedzyosiowa+ładowacz YL210+GEO EFGC 125+Pług 2-skibowy U 173+brony 2 polowe+glebogryzarka Shibaura 140cm

Advena
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:00

Re: Witam wszystkich:-)

Post autor: Advena » 04 lut 2019, 21:47

sparrow pisze: 04 lut 2019, 13:47 Witam Ziomala ;-)
Też mieszkam pd Bydgoszczą - od strony Poznania.
Mam Yanmara SA 424 w hst. Jakbyś miał jakieś pytania, to pisz choć moje doświadczenia ciągnikowe są mocno ograniczone :mrgreen:
Siemka Kolego:-)

Akronix
Posty: 110
Rejestracja: 12 maja 2015, 22:14

Re: Witam wszystkich:-)

Post autor: Akronix » 06 lut 2019, 22:26

A i ja powitam nowego zapaleńca Małych Traktorków :D
Przy okazji wszystkim Ziomalom przypomnę, że mamy tu taką mapkę https://www.google.com/maps/d/embed?mid ... 473534&z=9
na której można za pośrednictwem uprawnionych "przypiąć" się do mapki. Od razu będzie widać kto komu Ziomalem :lol:
Link do tematu z mapką: viewtopic.php?f=24&t=1636&hilit=mapa
Akronix
---------
Yanmar F14D + TuR + Gleba RSA1201

ODPOWIEDZ