WojciechPogodny Kubota KRA-85

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
WojciechPogodny
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2018, 22:06

WojciechPogodny Kubota KRA-85

Post autor: WojciechPogodny » 11 lis 2018, 15:44

Witajcie. Mieszkam w Pstrągowej koło Czudca. Od sierpnia tego roku jestem posiadaczem ciągniczka jednoosiowego Kubota KRA-85. Fabrycznie sprzęt był wyposażony w glebogryzarkę o szerokości roboczej pracy 80 cm.
Kupiłem go ponieważ szukaliśmy z żoną małego poręcznego sprzętu do obrabiania naszego warzywniaka, ogrodu a także jako pomoc w przetransportowaniu przyczepą różnych materiałów.

Na obecną chwilę posiadam tylko glebogryzarkę. Zakupiłem również pług przy czym muszę najpierw skonstruować mocowanie do niego.

Budowana będzie też przyczepa przy czym jestem narazie na etapie konstruowania układu wahliwego do zaczepu.

Zdjęcia dorzucę innym razem bo rozpocząłem małą akcje serwisową i jest w tej chwili troszku rozebrany. Ot bolączki sprzętu używanego.

Pozdrawiam Wszystkich

daro_cze
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2017, 14:47
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WojciechPogodny Kubota KRA-85

Post autor: daro_cze » 11 lis 2018, 17:01

Witaj na forum, powodzenia przy modernizacji i usprawnianiu jednoosiowki, ja także planuje tej zimy adaptacje do swojego ciagniczka osprzętu od mf 70 , tak ze będzie na pewno okazja do wymiany doświadczeń.

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: WojciechPogodny Kubota KRA-85

Post autor: TadeuszB » 11 lis 2018, 17:29

Siemanko.

ODPOWIEDZ