Mirek Mitsubishi MTE 2000 D 4x4

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Mirek
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2018, 15:26

Mirek Mitsubishi MTE 2000 D 4x4

Post autor: Mirek » 21 wrz 2018, 22:40

Witam Was
Traktorek posiadam od ok. 8 lat (Boss). Sprawuję się znakomicie. Wymieniłem pompę wodną i żarówki przednie, tylko. Mam po Rodzicach byłe gospodarstwo, ok 40a, w tym stary sad i trochę pola. Jura Krakowsko-Częstochowska. Mam kosiarkę bijakową, glebogryzarkę w cenie z traktorem (najczęściej używana), pług jednoskibowy, brony konne przerobione, szufla tylna dorabiana, pług do śniegu hydraulicznie sterowany. Chciałbym mieć tura i może koparkę (dużo starych drzew w ogrodzie do usunięcia). Dlatego myślę o wymianie traktorka na trochę silniejszy i ze wspomaganiem. Mój aktualny wybór to Yanmar F24D lub FX 265 (Konary). Nie mam potrzebnych umiejętności i możliwości (mieszkam 60km od gospodarstwa i bywam 2-3 razy w miesiącu na wsi). Dlatego zależy mi na prostym, niezniszczalnym traktorku, bez zbędnych wg mnie udogodnień. Jestem prawie emerytem i mam nadzieję na częstsze odwiedziny gospodarstwa, a może nawet posiadanie rekreacyjnych zwierząt ( w czasie mojej nieobecności mam bliskich którzy dopilnują zwierząt). Z tego powodu myślę, iż tur z krokodylem lub ruchomą łyżką, nie wiem jeszcze co wybrać)pomoże mi w obrządku. Brakuje mi przyczepy; mam wóz konny i nie wiem czy warto go restaurować, bo nie będzie wywrotu. Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie moich planów, będę wdzięczny. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mitsuju
Posty: 27
Rejestracja: 07 lut 2018, 20:18

Re: Mirek Mitsubishi MTE 2000 D 4x4

Post autor: Mitsuju » 02 paź 2018, 15:48

Hej Mirek,
Następny - to tylko Mitsubishi :)

Wrzuć jakieś zdjęcia swojej maszyny, osprzętu.
Co do gospodarstwa to twoja wizja, ty będziesz tam miał być szczęśliwy :)

Pozdro,
Krzysiek

Mirek
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2018, 15:26

Re: Mirek Mitsubishi MTE 2000 D 4x4

Post autor: Mirek » 02 paź 2018, 22:05




Mirek
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2018, 15:26

Re: Mirek Mitsubishi MTE 2000 D 4x4

Post autor: Mirek » 03 paź 2018, 10:53

https://www.fotosik.pl/zdjecie/d929d20f721a46f6
Nie wiem dlaczego zdjęcie jest obrócone?
Traktorek z glebogryzarką będzie do sprzedania, gdy sfinalizuję zakup nowego

ODPOWIEDZ