elczesiek - Mitsubishi MT 25

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
elczesiek
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2018, 07:06

elczesiek - Mitsubishi MT 25

Post autor: elczesiek » 02 wrz 2018, 08:20

Witam!
Mam na imię Grzesiek i mieszkam sobie w zachodniopomorskim. Jestem świeżo po zakupie Mitsubishi MT 25 z turem od Miliantrak spod Milicza. Do traktorka mam łyżkę i regulowane widły, glebogryzarkę, agregat uprawowy, kosiarkę bijakową i kratę do równania.
Zajmuje sie pielęgnacja i zakładaniem ogrodów. Poza tym zajmuje sie wspinaczką drzewną i po sezonie zabawą w drewnie(rzeźba,stolarka). Sprzęt zakupiłem pod zakładanie ogrodów właśnie i ogarnianie własnego podwórka. Na razie maszyna jest w fazie testowej przy sprzątaniu wieloletniego urobku z pracy.
https://drive.google.com/file/d/1zVBJWh ... p=drivesdk
https://drive.google.com/file/d/1On82P- ... p=drivesdk

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: elczesiek - Mitsubishi MT 25

Post autor: TadeuszB » 02 wrz 2018, 08:27

:D Siemanko.

Quantum2896
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2017, 14:47

Re: elczesiek - Mitsubishi MT 25

Post autor: Quantum2896 » 05 wrz 2018, 21:34

Cześć. Fajny traktorek. Chciałem kupić podobny Mitsubishi z serii mt czterocylindrowy powyżej 21 km. Byłem w selltechu świeżo po dostawie z kontenera ale niz nie znalazłem, wszystko poniszczone i zardzewiałe. Podobno czterocylindrowe mitsubishi lubią kopcić. Jak jest w Twoim traktorku?

elczesiek
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2018, 07:06

Re: elczesiek - Mitsubishi MT 25

Post autor: elczesiek » 06 wrz 2018, 22:13

Jak silnik jest nierozgrzany to kopci ale później tylko przez chwilę jak trzeba przygazować. Chyba nie jest źle ;)

Edit.
Po kilkudziesieciu godzinach pracy powiem szczerze, że chyba jednak jest to kopcąca maszyna. Niestety nie mam porównania do obiektywnej oceny.

GrzegorzK
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2024, 13:00

Re: elczesiek - Mitsubishi MT 25

Post autor: GrzegorzK » 11 mar 2024, 14:14

Odświeżę trochę temat. Też mam Mitsubishi MT od tego sprzedawcy, tylko nieco słabsze bo MT22. Moje też daje czasami dyma. Sprzedający twierdził że chyba wszystkie 4 cylindrowe Mitsubishi tak mają. Póki co dolałem dodatku do paliwa, może pomoże trochę i oczyści wtryskiwacze.
Mitsubishi MT22D plus kilka zabwek

ODPOWIEDZ