Rogaleskoo Hinomoto C174

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Rogaleskoo
Posty: 21
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:03

Rogaleskoo Hinomoto C174

Post autor: Rogaleskoo » 18 sie 2018, 19:46

Mówcie mi Rogaleskoo - moje imię nic Wam nie powie a i tak mogę wpisać pierwsze lepsze więc niech tak zostanie, posiadam traktorek Hinomoto C174 Concorde. Używam go do rozwożenia karmy dla zwierząt, lizawek, zwożenia ustrzelonej zwierzyny etc. Z maszyn mam kosiarkę i już. Może jak porzucę obecne zatrudnienie to zacznę uprawiać coś na polu, może konopie siewne a może mak a może czemu by nie na przykąłd marchewkę... Niech będzie że jestem z Mazowsza ale równie dobrze mogę być i z Karnataki albo i z Zagłębia.
Piszę powyższe bo bez tego nikt mi nie pomoże bo tak stanowi regulamin.
Zdjęcia są moją prywatną sprawą a nie wiem kto i co z nimi zrobi więc wybaczcie ale...

ODPOWIEDZ