jestemzmazur bulltra b1-17

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
jestemzmazur
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2016, 23:47

jestemzmazur bulltra b1-17

Post autor: jestemzmazur » 06 kwie 2018, 13:35

Witam wszystkich forumowiczów . Na imię mam Paweł i pochodzę z Ełku woj. Warmińsko-Mazurskie . Od nie dawna jestem posiadaczem
kuboty bulltra b1-17 który docelowo ma pracować na 1ha działce . Koszenie trawy , ogród i odśnieżanie zimą . Maszynkę kupiłem będąc za granicą i dopiero teraz po powrocie mogę w niej zrobić przegląd . Jako że mechaniczne sprawy nie są jakimś dużym problemem to chciałbym sie zwrócić do szanownych forumowiczów z prośbą o rozwiązanie problemu elektrycznego . A chodzi mi o Monroematic , nie mogę zmusić tego ustrojstwa do współpracy . Może ktoś ma jakiś patent . Pozdrawiam wszystkich Paweł

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: jestemzmazur bulltra b1-17

Post autor: k_sit » 06 kwie 2018, 16:28

Witaj w czym jest problem opisz w dziale podnośnik sterowanie.

ODPOWIEDZ