Krzysiek, Mitsubishi MT25D

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
Mitsuju
Posty: 27
Rejestracja: 07 lut 2018, 20:18

Krzysiek, Mitsubishi MT25D

Post autor: Mitsuju » 31 mar 2018, 17:01

Witam,
Krzysiek mieszkający w okolicach Bielska-Białej, posiadacz (od zeszłego roku, od jesieni) używanego po kompletnym odnowieniu MItsubishi MT 25D w kolorze niebieskim :D - tak tak, wiem - te akurat MItsuje są czerwone, ale ja kazałem jak już go odnawiali przemalować mój na niebiesko :)

Zdjęcia dodam jak tylko pstryknę kilka fotek (szczerze mówiąc nie wpadłem na to, żeby mojemu Mitsu robić zjdęcia :D

Pozdro,
Krzysiek

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Krzysiek, Mitsubishi MT25D

Post autor: marekspectra » 02 kwie 2018, 19:32

Nie typowy - tym bardziej fotki potrzebne :) Witaj :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
Mitsuju
Posty: 27
Rejestracja: 07 lut 2018, 20:18

Re: Krzysiek, Mitsubishi MT25D

Post autor: Mitsuju » 10 kwie 2018, 09:28

Witam,
przypomniałem sobie, że mam zdjęcia tuż zanim przywieziono mi traktorek (czekał jeszcze na dostawę i montaż tylnej szuflady) - więc są do obejrzenia pod linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Niedługo zrobię kilka zdjęć "z akcji" :)

Pozdrawiam
Krzysiek

Riczi55555
Posty: 35
Rejestracja: 24 kwie 2017, 10:17

Re: Krzysiek, Mitsubishi MT25D

Post autor: Riczi55555 » 10 kwie 2018, 09:34

Fajny :D jak się sprawuje ?
Kopci? Bo zawsze jak oglądałem ten model to zazwyczaj mocno dymil A sprzedawcy mówił i że te typy tak mają

Awatar użytkownika
Mitsuju
Posty: 27
Rejestracja: 07 lut 2018, 20:18

Re: Krzysiek, Mitsubishi MT25D

Post autor: Mitsuju » 11 kwie 2018, 10:35

Hej,
Dymi, ale tylko jak jest zimny i jak go niechcący przyduszę na wysokim biegu i na najszybszym przełożeniu... A tak poza tym silniczek 4 cylindry, mitsubishi - jak dla mnie bajka (mam Pajero 2,5TD też niebieski więc kultura pracy silnika bez zarzutu)

Pozdrawiam
Krzysiek

ODPOWIEDZ