Robo123

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Robo123
Posty: 8
Rejestracja: 20 mar 2018, 10:31
Lokalizacja: powiat Łęczna

Robo123

Post autor: Robo123 » 26 mar 2018, 21:34

Witam wszystkich, mam na imię Robert jestem z Lubelszczyzny. Posiadam 1,5 ha ziemi ogród i sad trochę łąki, las. Do jakiegoś czasu poszukiwałem C330 lub T25 (do tej pory pożyczałem C330 od wujka), poszukiwałem do czasu kiedy zgadałem się ze znajomym i powiedział mi żebym na taki areał dał sobie spokój z takimi sprzętami i rozejrzał się za jakimś Japończykiem. I tak trafiłem na to forum mam już coś na oku ale zapytam o ten sprzęt w innym dziale. Trochę martwi mnie dostępność części.
Pozdrawiam Robert.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Robo123

Post autor: marekspectra » 02 kwie 2018, 19:08

Witaj, posiedź troche na forum a dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy. Udanych zakupów! :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

ODPOWIEDZ