Iseki txg 23 i iseki sg15h

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Txg 23 sg15h
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2017, 07:25

Iseki txg 23 i iseki sg15h

Post autor: Txg 23 sg15h » 11 mar 2018, 15:08

Witam WSZYSTKICH!
Pochodzę z Podkarpacia mam na imię Michał moja przygoda zaczęła się od kosiarki iseki Sg15h, a niedawno od jesieni całkiem przypadkiem zostałem posiadaczem ninitraktorka z napędem Hydro iseki txg 23 z przyczepa z kiprem zamiatarka i glebogryzarka razem jako komplet. Jeździłem trochę z przyczepa a resztę sprzętu jeszcze nie używałem czekam na wiosnę, muszę trochę popracować przy traktorki jest trochę zaniedbany ale czasu brak bo pracuje poza domem. Do utrzymania mam ponad hektar łąk ogródek i 20 arów trawnika koło domu w przyszłości może coś u znajomych.
Ale temat mnie wciągnął więc pewnie na tym się nie skaczy, tylko jedno mnie ciekawi na co mogę sobie pozwolić tym malenstwem z Hydro napędem niby 23km napęd 4x4 650kg

Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Iseki txg 23 i iseki sg15h

Post autor: Adam bez ziemi » 11 mar 2018, 23:31

Witaj Michał, coś odchudziłeśTwój sprzęt bo orginalny waźy 720 kg. Nie jest taki mały na jakiego wygląda a potrafi więcej niź nie jeden maluszek na wyźszych kółkach. Moje pracują ciężko a nie myślałem o większym bo trzeba to przewieźć, czasem kilkadziesiąt kilometrów a po drugie w nie kaźdym ogrodzie zaszaleć da się większym. Nie wiem jakie masz opony. Drugiego kupiłem z oponami turf i na prace w glębie szybko dokupiłem 2 zestaw jodełek i jest ok. Opony szerokie i nie takie agresywne jak ryźowe. Mój pierwszy japończykto był iseki sxg 19. Jeśli zmienię na nowszy sprzęt to skłoniły się na Yanmar i tylko nowego.

ODPOWIEDZ