Łukasz, Małopolska

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Piernik
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:46

Łukasz, Małopolska

Post autor: Piernik » 09 mar 2018, 09:51

Witam serdecznie, jeszcze nie mam się czym pochwalić, ale mam nadzieję, że niedługo ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Mieszkam w okolicach Krakowa i szukam sprzętu do zastosowań prywatnych na 67arową działkę. Teren dość trudno bo stromy (kąt nachylenia 11 stopni). Wielkie dzięki dla twórcy i użytkowników tego forum - prawdziwa skarbnica wiedzy.
Przy okazji chciałem zapytać jak wysyłać prywatne wiadomość, a raczej jak aktywować taką możliwość bo na ten moment pojawia się taki komunikat "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować."

Awatar użytkownika
emek650
Posty: 781
Rejestracja: 27 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Małopolska,Beskidy

Re: Łukasz, Małopolska

Post autor: emek650 » 09 mar 2018, 10:42

Witaj na forum. :)
jak aktywować taką możliwość
Napisać pięć postów. ;)

Piernik
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:46

Re: Łukasz, Małopolska

Post autor: Piernik » 10 mar 2018, 15:55

Witam krajana z Małopolski :) Koledze z Beskidów to raczej nie zaimponuje tymi moimi stromiznami. Kilka lat temu byłem na rowerze w Beskidzie Niskim i niski to on wcale nie jest...
Dzięki za cynk odnośnie postów. W takim razie po udzielam się trochę :) ale to już pewnie w tematach dotyczących zakupu/sprzedaży. Pytałem o możliwości "atakowania" prywatnie bo szukam kogoś kto mechanicznie ogarnia temat i pomoże mi (odpłatnie) w namierzeniu jakiegoś sensownego egzemplarza.

Awatar użytkownika
Jskubany
Posty: 61
Rejestracja: 21 sty 2016, 15:52

Re: Łukasz, Małopolska

Post autor: Jskubany » 10 mar 2018, 19:40

Witaj!Mieszkam w gmina Budzów mam bardzo stromo i zapraszam możesz po oglądać i wypróbować w terenie mój traktorek zobaczysz na żywo jak się sprawuje,jakby co to pisz.Pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
emek650
Posty: 781
Rejestracja: 27 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Małopolska,Beskidy

Re: Łukasz, Małopolska

Post autor: emek650 » 10 mar 2018, 22:19

Na początek trzeba by określić jaki traktorek chcesz, tzn. wielkość/moc, w jakiej kwocie się poruszasz, ma być "nówka sztuka" po lakierowaniu czy do "kosmetyki", masz jakąś "upatrzoną" markę czy niekoniecznie.
W okolicy masz importera w Konarach, o ile sztuki typu "nówka" ceni dość wysoko to egzemplarz "do ogarnięcia" można kupić w przyzwoitej cenie.
Dobrze by było zrobić temat w dziale "Jaki kupić traktorek".

Piernik
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:46

Re: Łukasz, Małopolska

Post autor: Piernik » 11 mar 2018, 20:51

Jskubany pisze:Witaj!Mieszkam w gmina Budzów mam bardzo stromo i zapraszam możesz po oglądać i wypróbować w terenie mój traktorek zobaczysz na żywo jak się sprawuje,jakby co to pisz.Pozdrawiam!!
Pięknie dziękuję za zaproszenie! Chętnie się odezwę przy najbliższej sposobności. Mieszkam w gminie Skała, także nieco bardziej na północ, ale ten sam lodowiec musiał nas nawiedzić bo u mnie też jakoś dziwnie stromo :D.

Piernik
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:46

Re: Łukasz, Małopolska

Post autor: Piernik » 11 mar 2018, 20:53

emek650 pisze: Dobrze by było zrobić temat w dziale "Jaki kupić traktorek".
Dzięki emek650. Tak też zrobię - zakładam nowy temat.

ODPOWIEDZ