Krzysiek Yanmar F16d

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2018, 00:18
Lokalizacja: Skorogoszcz

Krzysiek Yanmar F16d

Post autor: Krzysiek » 22 lut 2018, 13:40

Witam,

Jakiś już czas temu zostałem nowym właścicielem Yanmara F16d. :)
Mieszkam 20km od Opola.
Mam mały warsztacik w którym produkuje różne wyroby metaloplastyczne pod jednego klienta za granicą.

Otrzymałem traktorka od rodziców co sprzedali domek z dużą działką na której uprawiali taki se ogródek.
Są do niego tam jakieś dwie maszyny ale ja w rolnictwie jestem całkiem zielony :mrgreen: i nie wiem jak one się nazywają.

Ja to tego traktorka kupiłem plug do śniegu bo myślałem ze mi się tej zimy może przydać ale niestety śniegu nie było :D
Szukałem informacji jak prawidłowo mocować zawiesie i pługa.
Dlatego pytałem Wujka Gugla o moim traktorku i trafiłem na ten forum.

Potem od-gapiłem jak zrobić widły do palet i na zdjęciu profilu jest efekt tego projektu :lol:

Pozdrawiam

Krzysiek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 lut 2018, 21:29 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Krzysiek Yanmar F16d

Post autor: TooSlow » 22 lut 2018, 18:51

Witamy :)

Mieszkasz od strony Kędzierzyna czy Wrocławia?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2018, 00:18
Lokalizacja: Skorogoszcz

Re: Krzysiek Yanmar F16d

Post autor: Krzysiek » 22 lut 2018, 20:30

Witam,

Mieszkam od strony Wrocławia. Tak między Opolem a Brzegiem.

ODPOWIEDZ