Marcin_P.

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Marcin_P.
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2017, 20:33
Lokalizacja: Miastko

Marcin_P.

Post autor: Marcin_P. » 17 gru 2017, 18:42

Witam wszystkich :-)
Od dłuższego czasu przeglądam to miejsce i widze, że wymienia się tu wiele poglądów na tematy, które są mi bliskie.
Jestem z woj. Pomorskiego. Pracowałem jakiś czas za granicą jako ogrodnik. Potem założyłem swoją firmę ogrodniczą w Polsce. Aktualnie nie pracuje w swoim zawodzie, różnie się dzieje w życiu...
Mam w swoim garażu cos z Japonii :-) Ciągnik jednoosiowy Ferrari 340 z silnikiem Yanmara 10km z glebogryzarką. Do tego zestaw ogrodnika: Kosiarka Stiga Park, siewnik do trawy Proseeder mini i troche innych drobnych rzeczy.
W tym roku z kupiliśmy z żoną dzialke ok 1ha. Teren górka, pokryta w połowie drzewami i krzewami.
W tym terenie idealnie sprawował by się mały traktor. Jeżeli kiedyś zrealizuje swoje marzenie o kupnie traktorka to na pewno zasięgne rad zamieszczonych tutaj.
Pozdrawiam Marcin

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Marcin_P.

Post autor: Luzak » 17 gru 2017, 19:43

Witaj Marcin

Marzenia są po to aby realizować - trzymam kciuki.

ODPOWIEDZ